Pohvale

POHVALE LIKOVNI SVET OTROK 2017

49lso2049. razstava Likovni svet otrok 2017

POHVALE PREJMEJO:

Osnovna šola Podbočje,

likovna pedagoginja Damjana Stopar Štrovs

 

Osnovna šola Gorica Velenje, Osnovna šola Antona Aškerca Velenje,

likovna pedagoginja Danica Arzenšek

 

Osnovna šola dr. Pavla Lunačka Šentrupert, Osnovna šola Mokronog, OŠ Slivnica pri Celju,

likovna pedagoginja Nataša Himmelreich

 

Osnovna šola Col,

likovna pedagoginja Silva Karim

 

Vrtec Šoštanj,

vzgojiteljice: Anja Cafuta, Barbara Makovšek, Darja Jelenko, Nataša Makovšek, Polonca Čremožnik, Irena Žibert, Sonja Nežmah, Špela Božič, Suzana Goličnik, Katja Remic, Tina Slatinek, Aleksandra Stropnik, Anita Miklavžina, Pia Hudomalj

prof. dr. Matjaž Duh

Pedagoška fakulteta Maribor

Katalog 49. razstave Likovni svet otrok 2017

 

POHVALE LSO 2016

48. razstava Likovni svet otrok 2016

POHVALE PREJMEJO:

Osnovna šola Puconci,

likovna pedagoginja Monika Prelog

 

Osnovna šola bratov Letonja Šmartno ob Paki,

likovna pedagoginja Lidija Novak

 

Osnovna šola Livada Velenje,

likovni pedagog Vid Sevčnikar

 

Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

likovna pedagoginja Alenka Grabner

 

Osnovna šola Dobrova,

likovna pedagoginja Petra Šibelja Gorše

dr. Beatriz Tomšič Čerkez

Pedagoška fakulteta Univerze v Ljubljani

Katalog 48. razstave Likovni svet otrok 2016

 

POHVALE LSO 2015

47. razstava Likovni svet otrok 2015

Pohvale prejmejo:

OŠ Preserje pri Radomljah,

likovna pedagoginja Maja Novak

OŠ Gorica Velenje,

likovna pedagoginja Danica Arzenšek

OŠ Milana Šuštaršiča Ljubljana,

likovni pedagoginji Nina Brumen in Slavka Dolanc

OŠ Draga Bajca Vipava,

likovna pedagoginja Kristina Lavrenčič

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj,

likovna pedagoginja Mija Žagar

Izr. prof. dr. Matjaž Duh

 Pedagoška fakulteta Univerze v Mariboru

Katalog 47. razstave Likovni svet otrok 2015

 

POHVALE LSO 2014

46. razstava Likovni svet otrok 2014

ZA KOLEKCIJO LIKOVNIH IZDELKOV PREJMEJO POHVALE LIKOVNI PEDAGOGI/PEDAGOGINJE:

OSNOVNA ŠOLA ŠALEK VELENJE, Likovni pedagog: Boris Oblišar

OSNOVNA ŠOLA BELOKRANJSKEGA ODREDA SEMIČ, Likovna pedagoginja: Vlasta Henigsman

OSNOVNA ŠOLA POLZELA, Likovni pedagoginji: Regina Mratinkovič in Marjeta Brunšek

OSNOVNA ŠOLA NEZNANIH TALCEV DRAVOGRAD, PODRUŽNICA ČRNEČE, Likovna pedagoginja: Maja Medved Kajzer

CENTER ZA VZGOJO, IZOBRAŽEVANJE IN USPOSABLJANJE VELENJE, Likovni pedagog: Robert Klančnik

 

POHVALE LSO 2013 45. razstava Likovni svet otrok 2013

ZA KOLEKCIJO LIKOVNIH IZDELKOV PREJMEJO POHVALE (NASLEDNJI LIKOVNI PEDAGOGI/PEDAGOGINJE, UČITELJI/UČITELJICE IN VZGOJITELJICE, NASLEDNJE USTANOVE):

OSNOVNA ŠOLA BLAŽA KOCENA PONIKVA, Likovna pedagoginja: Špela Kotnik

OSNOVNA ŠOLA BRATOV LETONJA ŠMARTNO OB PAKI,  Likovne pedagoginje, učiteljice in vzgojiteljice: Lidija Novak, Anja Zajamšek, Tina Lončarič, Metka Krevzel, Suzana Daničič, Tina Lončarič

OSNOVNA ŠOLA JANKA PADEŽNIKA MARIBOR, Likovne pedagoginje, učiteljice in vzgojiteljice Andreja Javernik, Branka Meznarič, Marjetka Mataln, Lidija Šauperl, Janja Pulko, Nina Malajner, Urška Krajšek

OSNOVNA ŠOLA ŠALEK VELENJE, Likovni pedagog Boris Oblišar

VRTEC ŠOŠTANJ, Vzgojiteljice: Bernardka Bolha, Natalija Goršek, Polonca Čremožnik, Sonja Golavšek, Simona Koren, Iva Naveršnik, Andreja Komar, Mihela Videmšek, Dijana Hasanbegović, Nina Napotnik, Darja Jelenko, Silvija V. Goršek, Sonja Nežmah, Taja Kidrič, Darija Sovič, Urška Heindl, Jožica Malus, Petra Javornik, Tina Jamnikar, Damjana Sečki, Valentina Mevc, Lucija Potočnik, Anja Cafuta, Brigita Šuperger, Zorana Globačnik, Mateja Grabner