Kemija, Preglovo priznanje

Tekmovanje v znanju kemije za Preglovo priznanje 2017/2018:
šolsko – 15. januar 2018 ob 13.00,
državno – sobota, 24. marec 2018

Državno tekmovanje v znanju kemije za srebrno in zlato Preglovo priznanje 2016/2017

V soboto, 1. aprila 2017, je na OŠ Livada v Velenju potekalo državno tekmovanje iz znanja kemije. Tekmovanja so se udeležili tudi učenci naše šole in dosegli dobre rezultate.

Srebrno Preglovo priznanje sta osvojila Anže Goršek iz devetega razreda in Eneja Paradiž iz osmega razreda.

Za dosežen uspeh jima iskreno čestitam !

Šolsko tekmovanje v znanju kemije za bronasto Preglovo priznanje 2016/2017

Ponedeljek, 16. 1. 2017. Udeležili so se ga učenci osmega in devetega razreda, skupaj 22 učencev.

Bronasta priznanja so osvojili: Sinja Kortnik, Eneja Paradiž, Tjaš Paradiž, Polona Mežnar, Lea Balant, Tim Jevšenak, Blaž Mežnar, Anže Goršek, Neli Goršek, Enej Žlebnik Jančič

Iskrene čestitke!

Državnega tekmovanja, ki bo v soboto, 1. aprila 2017 na OŠ Livada Velenje, pa se bodo udeležili naslednji učenci: Sinja Kortnik, Eneja Paradiž, Tjaš Paradiž, Polona Mežnar, Lea Balant, Neli Goršek, Anže Goršek, Tim Jevšenak, Blaž Mežnar in Enej Žlebnik Jančič.

2015/16

Državno tekmovanje iz znanja kemije za srebrno in zlato Preglovo priznanje 2015/ 2016

V soboto, 2. aprila 2016, je na OŠ Livada v Velenju potekalo državno tekmovanje iz znanja kemije. Tekmovanja se je udeležilo pet devetošolcev: Katja Brvar, Metod Mazej, Anamarija Mežnar, Teja Ružič, Hana Marija Žibert in šest osmošolcev: Lea Balant, Anže Goršek, Neli Goršek, Tim Jevšenak, Blaž Mežnar in Enej Žlebnik Jančič, dosegli pa so odlične rezultate.

Kar sedem učencev je osvojilo srebrno Preglovo priznanje iz znanja kemije. To so: Lea Balant, Neli Goršek, Anže Goršek, Tim Jevšenak, Blaž Mežnar, Enej Jančič Žlebnik in Teja Ružič.

Zlato Preglovo priznanje pa so osvojili: Anamarija Mežnar, Metod Mazej in Hana Marija Žibert.

Anamarija Mežnar je bila z 98,44 % osvojenih točk najboljša med devetošolci v Sloveniji in osvojila naslov državne prvakinje iz znanja kemije. Metod Mazej pa je s 96,88 % vseh možnih točk dosegel 2. mesto in postal državni podprvak. Anamarija Mežnar, Metod Mazej in Hana Marija Žibert so že drugo leto zapored osvojili zlato Preglovo priznanje.

Za odlične, prvovrstne rezultate jim iskreno čestitam!

Šolsko tekmovanje 2015/16

V ponedeljek, 18.1. 2016 je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja kemije za bronasto Preglovo priznanje. Udeležili so se ga učenci osmega in devetega razreda, skupaj 36 učencev.

Bronasta priznanja so osvojili: Anže Goršek, Blaž Mežnar, Neli Goršek, Lea Balant, Tim Jevšenak, Enej Žlebnik Jančič, Jure Majcen, Anamarija Mežnar, Hana Marija Žibert, Metod Mazej, Katja Brvar, Teja Ružič.

Iskrene čestitke!

Državnega tekmovanja, ki bo v soboto, 2. aprila 2016 na OŠ Livada Velenje, pa se bodo udeležili naslednji učenci: Katja Brvar, Metod Mazej, Anamarija Mežnar, Teja Ružič, Hana Marija Žibert, Lea Balant, Neli Goršek, Anže Goršek, Tim Jevšenak, Blaž Mežnar in Enej Žlebnik Jančič.

Kemija:

šolsko – 18. januar 2016,

državno – soboto, 2. aprila 2016, OŠ Livada Velenje

Državno tekmovanje 2015

7. marca 2015 je potekalo državno tekmovanje iz znanja kemije za srebrno in zlato Preglovo priznanje na OŠ Antona Aškerca v Velenju. Tekmovanja so se udeležili tudi učenci naše šole in dosegli odlične rezultate.

Srebrno Preglovo priznanje je osvojila Tjaša Srotič.

Zlato Preglovo priznanje pa: Anamarija Mežnar,  Hana Marija Žibert, Metod Mazej.

Za dosežen uspeh jim ČESTITAMO.

Mentorica: Marica Rožič

Šolsko tekmovanje iz znanja kemije za Preglovo priznanje

19. 1. 2015, 13.00

V ponedeljek, 19. 1. 2015 je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja kemije za bronasto Preglovo priznanje. Udeležili so se ga učenci osmega in devetega razreda, skupaj 36 učencev.

Bronasta priznanja so osvojili: Teja Ružič, Anamarija Mežnar, Hana Marija Žibert, Metod Mazej, Eva Ledinek, Ema Kolar, Tjaša Srotič, Tina Rotnik, Anja Mazej, Tina Lihteneker, Tanja Kovač.

Mentorica: Marica Rožič

Državnega tekmovanja, ki bo v soboto, 7. marca. 2015, na OŠ Antona Aškerca Velenje, pa se bodo udeležili naslednji učenci: Tjaša Srotič, Teja Ružič, Anamarija Mežnar, Hana Marija Žibert, Metod Mazej in Eva Ledinek.