Pevske vaje

2016/17

Od petka, 31. 3. 2017, do nedelje, 2. 4. 2017.  CŠOD Škorpijon – Sv. Duh na Ostrem vrhu. Odhod 11.20/prihod 15.00.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

3325 Šoštanj

Šoštanj, 27. 3. 2017

OBVESTILO

V petek, 31. 3. 2017, odhajamo s pevci MPZ na priprave v CŠOD Škorpijon  – Sv. Duh na Ostrem vrhu (v šoli bo za ta dan za vse udeležence odpovedano kosilo). Prvi dve šolski uri bodo učenci še prisotni pri pouku, 3. in 4. uro bomo imeli pevsko vajo v glasbeni učilnici. Odhod avtobusa bo ob 11. 20 (avtobusna postaja pred šolo).

Otroci potrebujejo:

• potrebščine za prvi dve uri pouka v petek,
  • copate (v kovčku so spakirani čisto pri vrhu)
  • pribor za osebno higieno,
  • kartico zdravstvenega zavarovanja.

V nedeljo, 2. 4. 2017, se bomo v Šoštanj vrnili okoli 15. ure (parkirišče pred šolo).

Za morebitne dodatne informacije sem za Vas dosegljiva na elektronskem poštnem naslovu metka.berk@gmail.com.

Lep pozdrav.

zborovodkinja

Priprave – intenzivne pevske vaje za MPZ,  do 31. januarja 2017 oddati prijavnico.

Priprave od petka, 31. 3. 2017, do nedelje, 2. 4. 2017, CŠOD Škorpijon – Sv. Duh na Ostrem Vrhu.

Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj                                                                     Šoštanj, 24. 1. 2017

Spoštovani starši!

Tudi v letošnjem šolskem letu bomo za pevce MPZ  organizirali INTENZIVNE PEVSKE VAJE. Izvedli jih bomo v centru CŠOD Škorpijon – Sv. Duh na Ostrem Vrhu (www.csod.si) in sicer v času od

petka, 31. 3. 2017, do nedelje, 2. 4. 2017.

Cena znaša 50 € (osnovna cena je 60,93 €, razlika se bo poravnala z izkupičkom od prodaje koledarjev). Znesek boste lahko poravnali v dveh obrokih (februar, marec) s plačilom po položnici.

V ponudbo je vključen prevoz (avtobus), vikend paket v domu Gorenje (razširjeni polni penzion). Učence bomo spremljale učiteljice  spremljevalke in zborovodkinja, ki bomo poskrbele za  varnost otrok, organizacijo dela in urnik aktivnosti.

Zaradi rezervacije prijave Vas prosim, da izpolnite spodnji del tega obvestila, pevci pa mi ga naj vrnejo do torka, 31. 1. 2017.

Moj otrok,________________________________, učenec / ka ______ razreda

SE BO UDELEŽIL(A) / SE NE BO UDELEŽIL(A)  (ustrezno obkrožite) intenzivnih pevskih vaj.

2015/16

CŠOD Breženka v Fiesi, od petka, 29. 1. 2016, do nedelje, 31. 1. 2016. Prijavnice je bilo potrebno vrniti do srede, 2. 12. 2015.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

3325 Šoštanj

Šoštanj, 19. 1. 2016

V petek, 29. 1. 2016, odhajamo s pevci MPZ na priprave v CŠOD Breženka v Fiesi (v šoli bo za ta dan za vse udeležence odpovedano kosilo, malicali bomo pred odhodom). Odhod avtobusa bo ob 8. 30 (avtobusna postaja pred šolo).

• copate,
  • kartico zdravstvenega zavarovanja,
  • zborovsko mapo.

V nedeljo, 31. 1. 2016, se bomo v Šoštanj vrnili okoli 17. ure (parkirišče pred šolo).

Lep pozdrav.

Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj                                                                  Šoštanj, 30. 11. 2015

Spoštovani starši!

Tudi v letošnjem šolskem letu bomo za pevce MPZ organizirali INTENZIVNE PEVSKE VAJE. Izvedli jih bomo v centru CŠOD Breženka v Fiesi (www.csod.si) in sicer v času od petka, 29. 1. 2016, do nedelje, 31. 1. 2016.

Polna cena znaša 64 €. Znesek boste lahko poravnali v dveh obrokih (december, januar) s plačilom po položnici. Januarski obrok bo znižan, saj se bo pri izračunu upošteval še denar, ki ga bomo zbrali s prodajo koledarjev.

V ponudbo je vključen prevoz (avtobus), vikend paket v domu Breženka (razširjeni polni penzion). Poskrbeli bomo tudi za večerno animacijo. Učence bomo spremljale učiteljice spremljevalke in zborovodkinja, ki bomo poskrbele za varnost otrok, organizacijo dela in urnik aktivnosti.

Zaradi rezervacije prijave Vas prosim, da izpolnite spodnji del tega obvestila, pevci pa mi ga naj vrnejo do srede, 2. 12. 2015.

Moj otrok,________________________________, učenec / ka ______ razreda

SE BO UDELEŽIL(A) / SE NE BO UDELEŽIL(A) (ustrezno obkrožite) intenzivnih pevskih vaj.

Intenzivne pevske vaje 2014/15

V petek, 8. 5. 2015, odhajamo s pevci MPZ na priprave v CŠOD Gorenje nad Zrečami (v šoli bo za ta dan za vse udeležence odpovedano kosilo, malicali bomo pred odhodom). Odhod avtobusa bo ob 8. 15 (avtobusna postaja pred šolo).

• kartico zdravstvenega zavarovanja,
  • zborovsko mapo.

V nedeljo, 10. 5. 2015, se bomo v Šoštanj vrnili okoli 14. ure (parkirišče pred šolo).

Prijetne praznike in lep pozdrav.

Osnovna šola Karel Destovnik-Kajuh Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj                                                                Šoštanj, 27. 3. 2015

Spoštovani starši!

Tudi v letošnjem šolskem letu bomo za pevce MPZ organizirali INTENZIVNE PEVSKE VAJE. Izvedli jih bomo v centru CŠOD Gorenje nad Zrečami (www.csod.si) in sicer v času od petka, 8. 5. 2015, do nedelje, 10. 5. 2015.

Cena znaša 32 € (osnovna cena je 49 €, razlika se bo poravnala z izkupičkom od prodaje koledarjev). Znesek boste lahko poravnali v dveh obrokih (april in maj) s plačilom po položnici.

V ponudbo je vključen prevoz (avtobus), vikend paket v domu Gorenje (razširjeni polni penzion). Poskrbeli bomo tudi za večerno animacijo. Učence bomo spremljale učiteljice spremljevalke in zborovodkinja, ki bomo poskrbele za varnost otrok, organizacijo dela in urnik aktivnosti.

Zaradi rezervacije prijave Vas prosim, da izpolnite spodnji del tega obvestila, pevci pa mi ga naj vrnejo do torka, 31. 3. 2015.