Šport

ŠPORTNI REZULTATI DRŽAVNI NIVO IN VZORNI ŠPORTNIKI šolsko leto 2017/2018

To šolsko leto je bilo zaznamovano z odličnimi dosežki na atletskih stadionih.

Učenci so se po zmagi na področnem tekmovanju, uvrstili na ekipno državno finale v atletiki in zasedli 2. mesto v državi.

Sodelovali smo tudi na državnem finalu v krosu, kjer je Timotej Dobrila osvojil 4. mesto, Blaž Pusovnik 7. in Tomaž Turinek 9. mesto v državi.

Kar 10 naših učencev se je udeležilo državnega finala v atletiki posamično, ki je potekalo v Žalcu. Kar 3 šolski rekordi in 3 medalje na državnem nivoju, je bil več kot dober izkupiček za naše učence. Tomaž Turinek je postavil nov šolski in svoj osebni rekord v teku na 300 m in osvojil odlično 2. mesto v državi. Štafeta učencev 4 x 100 m v sestavi Peter Aleksić Kladnik, Matic Ravnikar, Tim Topolovec in Tomaž Turinek je z res vrhunskim tekom, kjer je pomembna usklajenost in dobro sodelovanje 4 tekačev, osvojila srebrno medaljo in 2. mesto v državi in dokazala, da so na naši šoli odlični atleti v državnem merilu. Timotej Dobrila je v teku na 1000 m osvojil 3. mesto in bronasto medaljo. Deja Koren je v suvanju 3 kg krogle osvojila 7. mesto, Anja Kosi je s skokom v daljino 4 metre 88 centimetrov postavila nov šolski rekord in osvojila 11. mesto, 11. je bil tudi Nik Šlehta v metu vortexa. Odlično se je odrezala Neli Komar v teku na 300 m in osvojila 12. mesto.

Po osvojenem ekipnem 2. mestu na področnem tekmovanju v smučanju, smo se uvrstili na državno finale.

Učenke so osvojile ekipno 3. mesto na področnem tekmovanju v Šolskem plesnem festivalu in se uvrstile na državno finale, kjer so zasedle 9. mesto. Ekipo so sestavljale: Tjaša Todić, Lija Neja Dobovšek Grebenar, Eneja Paradiž, Katja Robida in Emina Ribić. Kot posameznica je bila najboljša Tjaša Todić na 21. mestu, ki si je tudi priborila naziv naj plesalke šole.

Košarkarska reprezentanca učencev je osvojila 4. mesto v državi. V odbojki na mivki so se učenci uvrstili na državno polfinale. V rokometu pa so osvojili 2. mesto na državnem četrtfinalu.

Zaključili  smo tudi tekmovanje za VZORNEGA ŠPORTNIKA IN ŠPORTNICO ŠOLE:
VZORNA ŠPORTNICA šole je Nika Andrejc Sevčnikar,
2. mesto je osvojila Eva Javornik,
3. mesto si delita: Enja Tonkli, Manca Nahtigal.
VZORNI ŠPORTNIK šole je Tomaž Turinek z zbranimi rekordnimi 1660 točkami, kar do sedaj ni uspelo še nikomur,
2. mesto je osvojil Matic Ravnikar,
3. mesto pa Sebastjan Turinek.

Športni pedagogi vam želimo športno aktivne, vesele in zabavne počitnice, naberite dobro energijo, da bomo lahko v naslednjem šolskem letu ponovili odlično šolsko športno zgodbo.

Aktiv športnih pedagogov

Vzorna športnica OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj šolsko leto 2017/2018

  1. Andrejc Sevčnikar Nika 9.C   330 točk
  2. Javornik Eva 8.B 290

3.-5. Nahtigal Manca  9.C                         280

3.-5. Tonkli Enja  9.C                                    280

3.-5. Lah Lara  9.C                                         280

  1. Štakne Livia 7.B 210
  2. Komar Neli 7.A 200
  3. Stropnik Tjaša 8.C 190

9.-10. Robida Katja  8.C                              170

9.-10. Kosi Anja   7.C                                    170

  1. Ostervuh Lara 8.A 140

12.-13. Cerić Nejla  8.A                               130

12.-13. Zabukovnik Lara  9.C                   130

14.-15. Todić Tjaša  7.D                              120

14.-15. Dobovšek Lija Neja  7.D               120

  1. Koren Deja 8.C 110

17.-18. Paradiž Eneja  9.B                          100

17.-18. Ribič Emina  8.C                               100

  1. Andrejc Kaja 8.B 90

20.-22. Turk Hana   7.A                                  80

20.-22. Skornšek Lara  8.B                           80

20.-22. Nahtigal Pilar  7.B                          80

  1. Stergar Jana 7.D              70
  2. Kotnik Sara 7.D 60
  3. Osterc Eva 9.A 50
  4. Anželak Melani 9.C 40

27.-28. Klančnik Maja  8.B                          20

27.-28. Napotnik Karin  7.B                        20

29.-31. Rudolf Taja  9.B                               10

29.-31. Nahtigal Nina  7.B                           10

29.-31. Stropnik Ajda  9.C                           10

Končni vrstni red na dan:  15. 6. 2018

Upoštevana tekmovanja: odbojka na mivki področno, odbojka na mivki DRŽAVNO POLFINALE, odbojka medobčinsko, odbojka področno, smučanje področno, odbojka DRŽAVNO ČETRTFINALE, smučanje DRŽAVNO FINALE, kros DRŽAVNO FINALE, šolski plesni festival področno, atletika posamično področno, rokomet medobčinsko, rokomet področno, kros medobčinsko, šolski plesni festival DRŽAVNO FINALE, atletika posamično DRŽAVNO FINALE.

Vzorni športnik OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj šolsko leto 2017/2018

1.Turinek Tomaž  9.A                     1660 točk

2.Ravnikar Matic   9.A                   1190

3.Turinek Sebastjan   8.A             1040

4.Šlehta Nik    9.A                            1010

5.Aleksič Kladnik Peter  9.C          950

6.Stropnik Matija   9.C                    690

7.Dobrila Timotej   9.B                    620

8.Novak Jan    8.C                               590

9.Ovčar Tadej    8.C                           580

10.-12.Ferenc Nik  9.C                        410

10.-12. Ferenc Tim   9.C                     410

10.-12.Pečnik Aljoša   7.C                 410

13.-14.Verbič Kovačič Tilen 7.D     400

13.-14.Miklavžina Žiga  9.B             400

15.Topolovec Tim  8.C                      370

16.Pusovnik Blaž   8.C                      350

17.-18.Koželjnik Lan Marcel 9.A  270

17.-18.Supovec Aljaž   8.B               270

19.Kavšak Ožbej   8.C                        240

20.-21.Mahne Tilen  8.B                   170

20.-21.Sovič Žan Franc  9.B            170

22.Koželjnik Timotej 8.B                 110

23-27.Miklavžina Jaka  9.C             100

23.-27.Andrejc Sevčnikar Mark   100

23.-27.Kočevar Rok   9.B                  100

23.-27.Papotnik Nik  9.B                   100

23.-27.Hribar Jaka   8.B                     100

28.-31.Tonkli Alex  7.D                        70

28.-31.Menih Dokl Jošt 7.C                70

28.-31.Kugovnič Ožbej   7.B               70

28.-31.Javornik Anže  8.B                   70

32.Nahtigal Anej                                  60

33.-35.Kolenc Marcel  9.A                 50

33.-35.Zager Timotej  9.A                   50

33.-35.Plank Teo   8.C                           50

36.Mazej Kristjan  7.A                        30

37.Sovič Ambrož  7.A                          20

38.-40.Pečnik Jaka  7.A                        10

38.-40.Vrtačnik Tjaš   7.C                   10

38.-40.Skornšek Luka  8.B                  10

Končni vrstni red na dan:  15. 6. 2018

Upoštevana tekmovanja: odbojka na mivki področno, atletika ekipno področno, odbojka na mivki DRŽAVNO POLFINALE, atletika ekipno DRŽAVNO FINALE, košarka medobčinsko, košarka področno, rokomet področno, odbojka medobčinsko, košarka DRŽAVNO ČETRTFINALE, odbojka področno, rokomet DRŽAVNO ČETRTFINALE, smučanje področno, namizni tenis področno, košarka DRŽAVNO POLFINALE, smučanje DRŽAVNO FINALE, košarka DRŽAVNO FINALE, kros DRŽAVNO FINALE, atletika posamično področno, košarka 3 na 3 področno, kros medobčinsko, atletika posamično DRŽAVNO FINALE.

ŠPORTNI REZULTATI DRŽAVNI NIVO IN VZORNI ŠPORTNIKI šolsko leto 2016/2017

To šolsko leto smo bili na športnem področju zopet zelo uspešni, saj smo osvojili kar 4 naslove državnega prvaka. Zelo uspešni smo bili v atletiki ekipno, atletiki posamično, krosu, judu, plesu, odbojki in odbojki na mivki.

Učenci so se uvrstili na ekipno državno finale v atletiki in zasedli 8. mesto v državi.

Sodelovali smo tudi na državnem finalu v krosu, kjer je postal Sebastjan TURINEK državni prvak v svoji kategoriji, Timotej DOBRILA pa je osvojil 3.mesto.

Z dobrim rezultatom na področnem tekmovanju v atletiki posamično, so si 3 naši učenci: GORŠEK Neli, DOBRILA Timotej in TURINEK Sebastjan priborili uvrstitev na POSAMIČNO DRŽAVNO FINALE V ATLETIKI, ki je bilo 7. 6. 2017 v Žalcu. DOBRILA Timotej je osvojil 17. mesto v teku na 1000m, GORŠEK Neli odlično 2. mesto v skoku v višino z novim šolskim rekordom 160 cm in imamo tudi državnega prvaka z zlato medaljo v teku na 600 m mlajši dečki, ki je v Žalcu tekel svoj osebni in nov šolski rekord,  to je TURINEK Sebastjan.

V Kopru pa je bilo 1. 6. 2017 državno tekmovanje v judu, naša šola je imela tudi tam svojega predstavnika, Miha CIGLAR je osvojil odlično 3. mesto v državi in bronasto medaljo.

Vita PLAMBERGER se je uvrstila na državno FINALE v Šolskem plesnem festivalu in osvojila 45. mesto v državi.

Sanjski, skoraj neverjetni uspeh so tudi letos osvojile naše odbojkarice, septembra so v Portorožu najprej Neli GORŠEK, Ela MEDVED, Ana ŽIGON, Teja SPITAL in Pia BRUSNJAK osvojile naslov državnih podprvakinj v odbojki na mivki. 25.aprila 2017 pa so učenke naše šole v sestavi Neli GORŠEK, Ela MEDVED, Ana ŽIGON, Pia BRUSNJAK, Teja SPITAL, Lidija PODVRATNIK, Lucija MENIH, Manca NAHTIGAL, Enja TONKLI in Lara LAH v Braslovčah, na državnem finalu v odbojki za starejše učenke osvojile še naslov državnih prvakinj v odbojki. Res izjemen uspeh naših odbojkaric.

Zaključili pa smo tudi tekmovanje za VZORNEGA ŠPORTNIKA IN ŠPORTNICO ŠOLE:

3. mesto je osvojila ANA ŽIGON s 760 točkami

2. mesto ELA MEDVED z 820 točkami in

1. mesto IN NAZIV VZORNE ŠPORTNICE ŠOLE NELI GORŠEK z zavidljivimi 1430 točkami.

Pri učencih je

3. mesto osvojil ALJAŽ FLIS s 460 točkami

2. mesto TOMAŽ TURINEK s 530 točkami in

1. mesto IN NAZIV VZORNEGA ŠPORTNIKA ŠOLE je osvojil SEBASTJAN TURINEK s 660 točkami.

AKTIV ŠPORTNIH PEDAGOGOV

 

ŠPORTNI REZULTATI DRŽAVNI NIVO IN VZORNI ŠPORTNIKI šolsko leto 2015/2016

sportniki9let sportniki1_3 prvakinjeodbojka najsportnika   To šolsko leto smo bili na športnem področju še posebej uspešni, saj smo osvojili kar 3 naslove državnega prvaka. Zelo uspešni smo bili v atletiki ekipno, atletiki posamično, krosu, judu, odbojki in odbojki na mivki.

Učenci so se uvrstili na ekipno državno finale v atletiki, osvojili do sedaj rekordno število točk in zasedli 5. mesto v državi.

Sodelovali smo tudi na državnem finalu v krosu, kjer je Tomaž TURINEK osvojil 3. mesto v državi.

Z dobrim rezultatom na področnem tekmovanju v atletiki posamično, si je 6 naših učencev: TURINEK Tomaž, GORŠEK Neli, TERČEK Tim, PIRNAT Klara, DOBRILA Timotej in TURINEK Sebastjan priborilo uvrstitev na POSAMIČNO DRŽAVNO FINALE V ATLETIKI, ki je bilo 8.6. 2016 v Kopru. TERČEK Tim je osvojil 21. mesto v državi v teku na 300m starejši učenci, DOBRILA Timotej 18.mesto in TURINEK Sebastjan 16.mesto v teku na 600m mlajši dečki, PIRNAT Klara 15.mesto v teku na 300m starejše deklice, GORŠEK Neli 10.mesto v skoku v višino in imamo tudi državnega prvaka z zlato medaljo v teku na 300m mlajši dečki, ki je v Kopru tekel tudi svoj osebni rekord,  to je TURINEK Tomaž.

V Kopru pa je bilo ta dan tudi državno tekmovanje v judu, naša šola je imela tudi tam svojega predstavnika, Miha CIGLAR iz 8.c je osvojil odlično 3.mesto v državi in bronasto medaljo.

Sanjski, skoraj neverjetni uspeh so letos osvojile naše odbojkarice, septembra so v Ankaranu najprej Brina STROPNIK, Neli GORŠEK, Ela MEDVED, Ana ŽIGON in Lara LESJAK osvojile naslov državnih prvakinj v odbojki na mivki. 21.aprila 2016 pa so učenke naše šole v sestavi Brina STROPNIK, Pika KRETIČ, Hanna KARIĆ, Neli GORŠEK, Ela MEDVED, Ana ŽIGON, Pia BRUSNJAK, Teja SPITAL, Lidija PODVRATNIK in Lucija MENIH v Šoštanju, na državnem finalu v odbojki za starejše učenke, v organizaciji naše šole, osvojile še naslov državnih prvakinj v odbojki. Res izjemen uspeh naših odbojkaric.

Zaključili pa smo tudi tekmovanje za VZORNEGA ŠPORTNIKA IN ŠPORTNICO ŠOLE:

3. mesto je osvojila ELA MEDVED z 980 točkami

2. mesto BRINA STROPNIK z 1050 točkami in

1. mesto IN NAZIV VZORNE ŠPORTNICE ŠOLE NELI GORŠEK z zavidljivimi 1320 točkami.

Pri učencih je

3. mesto osvojil TIM TERČEK z 420 točkami

2. mesto MATIC RAVNIKAR z 440 točkami in

1. mesto IN NAZIV VZORNEGA ŠPORTNIKA ŠOLE je osvojil TOMAŽ TURINEK z 850 točkami.

  AKTIV ŠPORTNIH PEDAGOGOV

 

VZORNA ŠPORTNICA OŠ Karla Destovnika-Kajuha  Šoštanj šolsko leto 2015/2016

  1. GORŠEK NELI 8.C                              1320 TOČK
  2. STROPNIK BRINA 9.A                       1050
  3. MEDVED ELA 8.A                                980
  4. ŽIGON ANA 8.C                                  670
  5. LESJAK LARA 9.D 560

6.-7. BRUSNJAK PIA  8.A                                                   450

6.-7.BRITOVŠEK TEJA  8.A                                                 450

  1. KARIĆ HANNA 9.B                                                        440
  2. KRETIČ PIKA 9.D                                                           410
  3. PIRNAT KLARA 9.C 400
  4. MENIH LUCIJA 8.A 390
  5. PODVRATNIK LIDIJA 8.A                               320
  6. KUMER KATJA 9.A 160

14.-15. MEŽNAR POLONA  7.C                                         100

14.-15. ZAJC MARUŠA  9.B                                                100

  1. OCEPEK LARA 9.A 70

17.-19. SLAMEK PIA  8.C                                                       60

17.-19. PETKOVNIK MAŠA  9.D                                            60

17.-19. KAVTIČNIK KLEMENTINA  9.C                                 60

20.-23. VASLE STARIČ KLARA  8.B                                        50

20.-23. MEH NUŠA  9.C                                                         50

20.-23. JAZBEC SAŠKA  9.C                                                    50

20.-23. MEDVED ANA  8.A                                                    50

24.-27. KAVŠAK ZALA  8.A                                                     40

24.-27. ČAS IBRALIČ SAMRA  9.C                                         40

24.-27. LEDINEK MARUŠA  9.A                                             40

24.-27. OSTERC EVA  7.A                                                       40

  1. KONOVŠEK PIA 7.C              20

29.-34. RUDOLF TAJA  7.B                                                    10

29.-34. BAČOVNIK LARA  7.A                                               10

29.-34. RAJŠTER TINA  8.B                                                    10

29.-34. PLAMBERGER VITA  7.B                                          10

29.-34. PARADIŽ ENEJA  7.B                                                10

29.-34. HUDEJ LOTI 7.A                                                        10

 

VRSTNI RED na dan 15. 6. 2016

UPOŠTEVANA TEKMOVANJA: odbojka na mivki področno, odbojka na mivki DRŽAVNO POLFINALE, atletika ekipno področno, atletika šolsko, odbojka na mivki DRŽAVNO FINALE, nogomet medobčinsko, nogomet področno, odbojka medobčinsko, odbojka področno, smučanje področno, namizni tenis področno, odbojka državno ČETRTFINALE, smučanje DRŽAVNO FINALE, odbojka državno POLFINALE, kros medobčinsko, kros DRŽAVNO FINALE, odbojka DRŽAVNO FINALE, ples šolsko, ples področno, atletika področno posamično, atletika posamično DRŽAVNO FINALE.

VZORNI ŠPORTNIK OŠ KDK ŠOŠTANJ šolsko leto 2015/2016

  1. TURINEK TOMAŽ 7.A 850 TOČK
  2. KUČIŠ DOMEN 9.C                             760 nima vseh pogojev
  3. VIDEČNIK ALEŠ 9.C 530 nima vseh pogojev
  4. HOJNIK BLAŽ 9.B 510 nima vseh pogojev
  5. RAVNIKAR MATIC 7.A                        440
  6. TERČEK TIM 9.A                               420

7.-8. KRESNIK PRIMOŽ  9.A                       350

7.-8. OJSTERŠEK BLAŽ  8.A                        350

  1. RADOJA ROK 9.D 340

10.-11. ROTOVNIK MIHA  9.A                   320

10.-11. VOGRIN ALJAŽ  8.A                       320

  1. RAMŠAK LUKA 9.D            240

13.-17. JOVAN GAŠPER  9.C                      220

13.-17. ŽNIDAR P. MAKS 9.D                    220

13.-17. FERENC TIM 7.C                            220

13.-17. FERENC NIK  7.C                            220

13.-17. KLADNIK ALEKSIČ PETER  7.C      220

  1. DOBRILA TIMOTEJ 7.B 210
  2. CIGLAR MIHA 8.C 180
  3. DRAGIČ GAŠPER 9.C 170
  4. FLIS ALJAŽ 8.A 160

22.-25. PEČNIK ANŽE 9.A                          130

22.-25. TURK ALJAŽ  9.A                            130

22.-25. PODVRATNIK URBAN  8.B           130

22.-25. POPRIJAN ADRIJAN DRAGO 9.C 130

26.-28. JUVAN ALJAŽ  9.D                         100

26.-28. PIRTOVŠEK JAKA 9.A                    100

26.-28. KOŽELJNIK LAN MARCEL 7.A       100

29.-31. KOREN GAŠPER 8.A                        90

29.-31. OVČJAK ALJAŽ  9.B                          90

29.-31. MAZEJ METOD 9.C                          90

  1. POTOČNIK JAN 8.C 60

33.-36. JUVAN ROK  8.C                               40

33.-36. DREU ŽAK 8.C                                  40

33.-36. ALITI BERAT 9.C                               40

33.-36. LIHIĆ ANEL 9.D                                40

37.-38. GRUBEŠIĆ VERLIČ NIK 8.B             30

37.-38. APATIČ TILEN  9.B                          30

  1. KRYEZIN QENDRIM 7.C 20

40.-44.OVČJAK LUKA  9.D                          10

40.-44.ZAMUDA BLAŽ  8.C                         10

40.-44.STROPNIK MATIJA 7.C                    10

40.-44.ROČNIK LUKA 8.A                            10

40.-44.PAPOTNIK NIK  7.B                          10

 

VRSTNI RED na dan 15. 6.2016.

UPOŠTEVANA TEKMOVANJA:  odbojka na mivki področno, atletika šolsko, atletika ekipno področno, atletika ekipno DRŽAVNO FINALE, nogomet medobčinsko, košarka medobčinsko, nogomet področno, rokomet področno, košarka področno, odbojka medobčinsko, košarka četrtfinale, odbojka področno, smučanje področno, košarka DRŽAVNO polfinale, rokomet četrtfinale, namizni tenis področno, smučanje DRŽAVNO FINALE, deskanje na snegu DRŽAVNO FINALE, rokomet četrtfinale, nogomet četrtfinale, kros medobčinsko, kros DRŽAVNO FINALE, ples šolsko, ples področno, atletika posamično področno, atletika DRŽAVNO FINALE, judo DRŽAVNO FINALE.

 

ŠPORTNI REZULTATI DRŽAVNI NIVO IN VZORNI ŠPORTNIKI šolsko leto 2014/2015

sportniki   najsportniki   najsportnika

Vsa leta žanjemo uspehe na športnem področju in tako zelo pripomoremo k prepoznavnosti naše šole po Sloveniji. Tudi v tem šolskem letu smo bili zelo uspešni v atletiki ekipno, atletiki posamično, krosu in plesu.

Učenke so se uvrstile na ekipno državno finale v atletiki in zasedle 10. mesto, med posameznicami so izstopale Maja TAJNIK s 3. mestom v metu krogle, Anja MAZEJ s 3. mestom v metu vortexa in Katja KUMER z 8. mestom v teku na 1000m.

Sodelovali smo tudi na državnem finalu v krosu, kjer je Aleš VIDEČNIK osvojil 9. mesto, Klara PIRNAT 10. mesto in Neli Goršek 12. mesto, ekipno so letniki 2001 osvojili 4. mesto v državi, vseekipno pa smo osvojili 16. mesto.

Že vrsto let pa smo nepogrešljivi in zelo uspešni tudi na državnem finalu v Šolskem plesnem festivalu. Ekipno so 6.mesto priplesale Danijela in Dijana TODIĆ, Neli GORŠEK, Tajda ROBIDA, Tina LIHTENEKER in Lucija MENIH. Najboljša posameznica je bila Danijela TODIĆ, ki je osvojila 9. mesto v državi.

Z dobrim rezultatom na področnem tekmovanju v atletiki posamično, so si 3 naši učenci priborili pravico nastopa na državnem finalu, ki je bilo 4. junija v Kopru v Športnem parku Bonifika. V finalu se pomeri po 20 najboljših učenk in učencev v državi, v posamezni atletski disciplini. Neli GORŠEK je osvojila odlično 2. mesto v državi in srebrno medaljo v skoku v višino in postavila nov šolski rekord s preskočenimi 147 cm. Tudi Maja TAJNIK je postavila nov šolski rekord v suvanju krogle, sunila jo je neverjetnih 11.46 m in osvojila 4. mesto v državi. Tomaž TURINEK je osvojil 12. mesto v teku na 60 m.

Zaključili pa smo tudi tekmovanje za VZORNEGA ŠPORTNIKA IN ŠPORTNICO ŠOLE:

3. mesto je osvojila MAJA TAJNIK

2. mesto NELI GORŠEK in

1. mesto IN NAZIV VZORNE ŠPORTNICE ŠOLE je osvojila ANJA MAZEJ.

Pri učencih je

3. mesto osvojil TIM TERČEK

2. mesto DOMEN KUČIŠ in

1. mesto IN NAZIV VZORNEGA ŠPORTNIKA ŠOLE je osvojil VID OJSTERŠEK.

AKTIV ŠPORTNIH PEDAGOGOV

VZORNA ŠPORTNICA OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA ŠOŠTANJ

šolsko leto 2014/2015

  1. MAZEJ ANJA 9.C                                        880 točk
  2. GORŠEK NELI 7.C                                      830
  3. TAJNIK MAJA 9.A                                      810
  4. LIHTENEKER TINA 9.A                                 800
  5. ROTNIK TINA 9.B                                        580
  6. STROPNIK BRINA 8.A                                510
  7. ROBIDA TAJDA 9.C                                    440
  8. KUMER KATJA 8.A                                      410
  9. PIRNAT KLARA 8.C                                      340
  10. KARIĆ HANNA 8.B                                     310
  11. POTOČNIK PIKA 9.B                                      270

12.-13. OCEPEK LARA 8.A                                230

12.-13. LESJAK LARA 8.D                                  230

14.-15. MENIH LUCIJA 7.C                              210

14.-15. SLAMEK PIA 7.C                                   210

  1. MEDVED ELA 7.A                                        190

17.-18. TODIĆ DANIJELA 9.B                             160

17.-18. LEDINEK MARUŠA 8.A                         160

  1. ŽIGON ANA 7.A                                          150

20.-21. KLANČNIK KLARA 9.A                         140

20.-21. TAJNIK MARUŠA 8.A                             140

22.-23. TODIĆ DIJANA 9.B                               130

22.-23. NAHTIGAL NIKA 9.A                           130

  1. KOPRIVNIKAR LARA 9.A                            120
  2. VENTA DOROTEJA 8.A                                80

26.-28. KRETIČ PIKA 8.D                                     70

26.-28. ČAS IBRALIĆ SAMRA 8.C                      70

26.-28. PEJOVNIK KLARA 7.A                             70

29.-34. JAZBEC SAŠKA 8.C                                 50

29.-34. BRUSNJAK PIA 7.A                               50

29.-34. DELOPST TIA MARIJA 7.C                   50

29.-34. ARAM LEA 7.C                                       50

29.-34. PLAMBERGER PETJA 9.B                       50

29.-34. KOPUŠAR TINA 9.B                                50

  1. ZAJC MARUŠA 8.B                                        40
  2. KAVŠAK ZALA 7.A                                         20

37.-39. KAVTIČNIK KLEMENTINA 8.D               10

37.-39. VEZAJ MAJLINDA 9.A                             10

37.-39. AJAZAJ LEONORA 8.C                          10

KONČNI VRSTNI RED na dan: 15. 6. 2015

Upoštevana tekmovanja: odbojka na mivki področno, odbojka na mivki POLFINALE, atletika ekipno področno, šolski atletski četveroboj, atletika ekipno DRŽAVNO FINALE, nogomet medobčinsko, nogomet področno, košarka medobčinsko, odbojka medobčinsko, košarka področno, odbojka področno, smučanje področno, smučanje DRŽAVNO FINALE, namizni tenis področno, kros medobčinsko, kros DRŽAVNO FINALE, atletika posamično področno, ples DRŽAVNO FINALE, atletika posamično DRŽAVNO FINALE

VZORNI ŠPORTNIK OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA ŠOŠTANJ

šolsko leto 2014/2015

 

  1. OJSTERŠEK VID 9.B                                            660 TOČ
  2. KUČIŠ DOMEN 8.C                                            450
  3. GOLNAR EROS 9.B                                              390
  4. TERČEK TIM 8.A                                                 300
  5. ROTOVNIK MIHA 8.A                                         270
  6. VIDEČNIK ALEŠ 8.C                                            220

7.-9. KRESNIK PRIMOŽ 8.A                                      210

7.-9. OJSTERŠEK BLAŽ 7.A                                      210

7.-9. ZAGER ERIC 9.B                                              210

  1. GRUBEŠIĆ VERLIČ NIK 7.B                               170

11.-12. JOVAN GAŠPER 8.C                                     160

11.-12. ŠTRIGL TADEJ 8.C                                         160

13.-14. KRESNIK ROBI 9.A                                       150

13.-14. RAMŠAK LUKA 8.D                                      150

15.-16. VOLK LEON 9.C                                           140

15.-16. KUGONIČ MATIJA 9.C                                 140

17.-18. PAŠČANOVIĆ ADNAN 9.C                           110

17.-18. FERENC JAN 9.B                                        110

19.-22. BRITOVŠEK DAVID 9.A                                70

19.-22. ROČNIK ANDRAŽ 9.A                                   70

19.-22. FLIS ALJAŽ 7.B                                              70

19.-22. JUVAN ROK 7.C                                             70

23.-25. LENKO ALJAŽ 9.A                                           60

23.-25. OVČJAK LUKA 8.D                                         60

23.-25. DREU ŽAK 7.C                                              60

26.-27. ŽNIDAR P. MAKS 8.D                                  50

26.-27. JUVAN ALJAŽ 8.D                                         50

28.-29. VOGRIN ALJAŽ 7.A                                         40

28.-29. CIGLAR MIHA 7.C                                           40

30.-31. APATIČ TILEN 8.B                                        30

30.-31. HOJNIK BLAŽ 8.B                                          30

32.-35. STROPNIK GAŠPER 9.C                                 20

32.-35. KOMAR NINO 9.A                                         20

32.-35. MAZEJ METOD 8.D                                       20

32.-35. SKLEDAR ALJOŠA 9.B                                   20

36.-42. PEČNIK ANŽE 8.A                                         10

36.-42. POTOČNIK JAN 7.C                                       10

36.-42. TURK ALJAŽ 8.A                                          10

36.-42. ROČNIK LUKA 7.A                                        10

36.-42. MUHIĆ SENAD 9.A                                       10

36.-42. PLESEC ANŽE 9.A                                        10

36.-42. SMONKAR KLEMEN 9.A                             10

  1. mesto pri učencih je osvojil Tim TERČEK, ker ima Eros GOLNAR preveč slabih ocen in neprimerno vedenje za vzornega športnika, to je sklep aktiva športnih pedagogov.

KONČNI VRSTNI RED na dan: 15. 6. 2015

Upoštevana tekmovanja: odbojka na mivki področno, odbojka na mivki POLFINALE, šolski atletski četveroboj, atletika ekipno področno, nogomet medobčinsko, košarka medobčinsko, košarka področno, rokomet medobčinsko, odbojka medobčinsko, odbojka področno, košarka četrtfinale, smučanje področno, smučanje državno FINALE, namizni tenis področno, kros medobčinsko, kros državno FINALE, atletika posamično področno.