PREVOZI 2024/2025

Spoštovani starši!


Pri pregledu prijavnic za prevoze v novem šolskem letu smo opazili, da kar nekaj učencev, ki so v preteklem letu koristili šolske prevoze, ni oddalo prijavnice. Seznam prijavljenih učencev smo posredovali na občino konec junija, kjer izdelajo karte za novo šolsko leto.

Če niste pravočasno (do 20. 6. 2024) oddali prijavnice oziroma če vaš otrok septembra ne bo prejel vozne karte, urejate dodatno prijavo za šolske prevoze 2024/2025 na Občini Šoštanj pri ge. Nini Rehar.

Vozači smer Topolšica – Šoštanj (redna linija), ki so oddali prijavnico in že imajo vozno karto, bo ta ponovno aktivirana v začetku septembra. Za vozače, ki se bodo prvič vozili v tej smeri, podjetje Nomago glede na prijave izdela nove karte, ki jih prejmejo v šoli v začetku septembra.

Koordinator šolski prevozov na OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj
Klementina Rednak Mežnar, prof. mat.
pomočnica ravnateljice

(Skupno 18 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Nerazvrščeno. Zaznamek za trajno povezavo.