Logika

Državno tekmovanje iz logike 2016/17

V soboto, 22. oktobra 2016, je na OŠ Vransko – Tabor na Vranskem potekalo državno tekmovanje iz logike.
Tekmovanja se je udeležilo pet naših učencev in sicer:

Jan Novak, Vida Volk, Tjaš Paradiž, Enja Tonkli in Karin Goršek.

Dosegli so lepe rezultate, še posebej pa se je izkazala osmošolka Enja Tonkli, ki je osvojila srebrno priznaje iz logike.

Vsem iskrene čestitke,

mentorica Irena Rotovnik Aplinc, univ. dipl. org.

šolsko – četrtek, 29. 9. 2016, ob 13.uri

državno – 22. 10. 2016 na OŠ Vransko

Šoštanj, 13. oktober 2016

Na šolskem tekmovanju iz logike, ki je na naši šoli potekalo konec septembra, so bronasta priznanja iz logike osvojili: Ambrož Sovič, Hana Pirečnik, Darja Ovčjak, Jan Novak, Vida Volk, Estera Koželjnik, Tjaš Paradiž, Enja Tonkli, Sinja Kortnik, Eneja Paradiž, Karin Goršek, Neli Goršek in Jure Majcen.

Vsem iskrene čestitke!

Državnega tekmovanja, ki bo v soboto, 22. oktobra 2016, na OŠ Vransko pa se bodo udeležili naslednji učenci:

Jan Novak, Vida Volk, Tjaš Paradiž, Enja Tonkli in Karin Goršek.

Vsem želimo uspešne priprave na tekmovanje in še naprej veliko veselja z razvozlavanjem logičnih zank in ugank.

Mentorica: Irena Rotovnik Aplinc, univ. dipl. or.

Državno tekmovanje iz logike 2015/16

Sobota, 17. oktobra 2015, OŠ Gustava Šiliha v Velenju.

V soboto, 17. oktobra 2015, je na OŠ Gustava Šiliha v Velenju potekalo državno tekmovanje iz logike. Iz naše šole se je tekmovanja udeležilo 7 učencev: Enja Tonkli, Tjaš Paradiž, Sinja Kortnik, Jure Majhen, Blaž Mežnar, Anamarija Mežnar in Hana Marija Žibert.

V hudi konkurenci in ob težkih nalogah so naši učenci dosegli lepe rezultate in uvrstitve. Iskrene čestitke.

Še posebej sta se izkazala: Jure Majcen, ki je osvojil srebrno priznanje iz logike in

Anamarija Mežnar, ki je ponovno, to je že tretjič zapored, osvojila zlato priznanje iz logike.

Še enkrat vsem iskrene čestitke za izvrstne rezultate.

Mentorica: Irena Rotovnik Aplinc

Šolsko tekmovanje iz logike 2015/16

Četrtek, 24. 9. 2015, 13.00.

OŠ Karla Destovnika Kajuha Šoštanj

1. oktober 2015

REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ LOGIKE

Konec septembra je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz logike, ki se ga je udeležilo 40 učencev od 6. do 9. razreda.

Bronasta priznanja je osvojilo kar 15 učencev in sicer:

šestošolci: Zala Katanec, Jan Novak in Vida Volk;

sedmošolci: Enja Tonkli, Tjaš Paradiž in Sinja Kortnik;

osmošolci: Blaž Mežnar, Jure Majcen, Tim Jevšenak, Katja Klinc, Neli Goršek in Lea Balant;

devetošolci: Anamarija Mežnar, Hana Marija Žibert, Ajda Ovčar.

Za osvojena priznanja iskrene čestitke!

Državnega tekmovanja v znanju iz logike, ki bo v soboto, 17. oktobra 2015, na OŠ Gustava Šiliha v Velenju, se bodo udeležili naslednji učenci:

Enja Tonkli, Tjaš Paradiž, Sinja Kortnik,

Blaž Mežnar, Jure Majcen,

Anamarija Mežnar in Hana Marija Žibert.

Vsem tekmovalcem želimo uspešne priprave na državno tekmovanje in pri reševanju tudi nekaj malega sreče.

Vodja tekmovanja:

Irena Rotovnik Aplinc

V četrtek, 24. septembra 2015, bo ob 13. uri na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje iz LOGIKE, za učence od 6.-9. razreda. Tekmovanje bo trajalo 90 minut. Razpored tekmovalcev bo objavljen na oglasni tabli pred matematičnim kabinetom.

Državno tekmovanje iz logike 2014/2015

18. oktobra 2014 je na OŠ Livada v Velenju potekalo državno tekmovanje iz logike.  Tekmovanja se je udeležilo pet naših učencev, dosegli pa so zelo lepe rezultate.

003-04_11_2014

Kar trije učenci so osvojili srebrno priznanje iz logike. To pa so: Jure Majcen, Hana Marija Žibert,  in Tina Rotnik.

To pa še ni vse: Anamarija Mežnar, je naloge reševala tako uspešno, da je dosegla kar 97 % vseh možnih točk in s tem osvojila zlato priznanje iz logike. Naša Anamarija je s svojim rezultatom bila tako najboljša med osmošolci v celi Sloveniji in osvojila laskav naslov državne prvakinje v znanju iz logike.

Za zares izjemne in prvovrstne rezultate izjemne čestitke vsem.

Mentorica: Irena Rotovnik Aplinc, univ. dipl. org.

Šolsko tekmovanje iz logike

25. septembra 2014  je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz logike. Udeležili so se ga učenci od šestega do devetega razreda, skupaj 38 učencev.

Bronasta priznanja prejmejo:

šestošolci:  Enja Tonkli, Tjaš Paradiž in Eneja Paradiž,

sedmošolci: Jure Majcen, Neli Goršek in  Leja Balant,

osmošolci: Anamarija Mežnar, Laura Lina Konec, Hana Marija Žibert, Katja Brvar, Teja Ružič, Hanna Karič in Aljaž Turk,

devetošolci: Tina Rotnik, Tjaša Srotič, Urban prosenjak, Žan Novak, Anja Mazej, Tina Lihteneker, Monika Majerič, Tajda Robida, Neja Kotnik in Kilian Čop.

Iskrene čestitke.

Državnega tekmovanja, ki bo v soboto, 18. oktobra 2014, ob 9. uri na OŠ Livada v Velenju, pa se bodo udeležili naslednji učenci:

Jure Majcen, Anamarija Mežnar, Laura Lina Konec, Hana Marija Žibert in Tina Rotnik.

Vsem tekmovalcem želimo uspešne priprave in še uspešnejše reševanje logičnih nalog.

Mentorica: Irena Rotovnik Aplinc