eAsistent

Predstavitev eA za starše

Prijavnice eAsistenta za starše so na šoli in jih staršem ni potrebno tiskati. Prijavnice razredniki 3.-9. razreda razdelijo staršem na 1. roditeljskem sestanku.

Staršem, ki že uporabljajo eAsistenta za starše (Osnovni paket ali PLUS pripomočke) in ne želijo spremeniti izbire paketa oz. kontaktnih podatkov, prijavnice ni potrebno ponovno izpolnjevati. Prijavnico naj izpolnijo le, če so spremenili kontaktne podatke.

eAsistent prijavnica 2019/20

eAsistent GDPR portal in koda za potrditev istovetnosti staršev:

Namen GDPR kod je potrditev istovetnosti staršev in skrbnikov. Z osebnim prevzemom varnostne kode  zagotovimo, da so starši in skrbniki zares pooblaščeni za dostopanje do
podatkov, ki jih vodimo v eAsistentu. Starši lahko  že preko osnovnega eAsistenta za starše komunicirate s šolo, se seznanite z otrokovim urnikom, itd.

Varnostne kode bomo staršem osebno podelili na roditeljskih sestankih. Vsak starš oz. skrbnik prevzame kodo za posameznega otroka le enkrat v času osnovnošolskega šolanja.

(Skupno 2,339 obiskov, današnjih obiskov 5)