Nagrajene šole

NAGRADE LIKOVNI SVET OTROK 2017

  1. razstava Likovni svet otrok 2017

49lso16Nagrade za kolekcijo likovnih izdelkov prejmejo naslednje osnovne šole in likovni pedagogi/pedagoginje:

Osnovna šola Veržej,

likovni pedagog Marjan Šadl

 

Osnovna šola Puconci,

likovna pedagoginja Monika Vidmar

 

Osnovna šola Nazarje,

likovni pedagog Uroš Potočnik

 

Osnovna šola dr. Aleš Bebler-Primož Hrvatini, Osnovna šola Istrskega odreda Gračišče in Osnovna šola ter vrtec Ankaran,

likovni pedagog Vasja Nanut

 

Osnovna šola Livada Velenje,

likovni pedagog Vid Sevčnikar

prof. dr. Matjaž Duh

Pedagoška fakulteta Maribor

Katalog 49. razstave Likovni svet otrok 2017

 

NAGRADE LIKOVNI SVET OTROK 2016

48. razstava Likovni svet otrok 2016

ZA KOLEKCIJO LIKOVNIH IZDELKOV PREJMEJO NAGRADE NASLEDNJE OSNOVNE ŠOLE IN LIKOVNI PEDAGOGI/PEDAGOGINJE:

Osnovna šola Grm Novo mesto,

likovni pedagog Uroš Strugar

 

Osnovna šola Šalek Velenje,

likovni pedagog Boris Oblišar

 

Osnovna šola Slivnica pri Celju, Osnovna šola dr. Pavla Lunačka Šentrupert in Osnovna šola Mokronog,

likovna pedagoginja Nataša Himmelreich

 

Osnovna šola Nazarje,

likovni pedagog Uroš Potočnik

 

Center za vzgojo, izobraževanje in usposabljanje Velenje,

likovni pedagog Robert Klančnik

dr. Beatriz Tomšič Čerkez

Pedagoška fakulteta Univerze v Ljubljani

Katalog 48. razstave Likovni svet otrok 2016

 

NAGRADE LIKOVNI SVET OTROK 2015

47. razstava Likovni svet otrok 2015:

Nagrade prejmejo naslednje osnovne šole in likovni pedagogi: 

Osnovna šola Puconci,

likovna pedagoginja Monika Prelog

Center za vzgojo, izobraževanje in usposabljanje Velenje,

likovni pedagog Robert Klančnik

OŠ Veržej,

likovni pedagog Marijan Šadl

Osnovna šola Šalek Velenje,

likovni pedagog Boris Oblišar 

OŠ dr. Aleš Bebler – Primož in OŠ Istrskega odreda Gradišče,

likovni pedagog Vasja Nanut

Izr. prof. dr. Matjaž Duh

 Pedagoška fakulteta Univerze v Mariboru

Katalog 47. razstave Likovni svet otrok 2015

 

NAGRADE LIKOVNI SVET OTROK 2014

46. razstava Likovni svet otrok 2014:

ZA KOLEKCIJO LIKOVNIH IZDELKOV PREJMEJO NAGRADE NASLEDNJI LIKOVNI PEDAGOGI/PEDAGOGINJE, UČITELJI/UČITELJICE IN VZGOJITELJICE:

VLASTA MARKOČIČ

Osnovna šola Dutovlje

VID SEVČNIKAR

Osnovna šola Livada Velenje

MONIKA PRELOG

Osnovna šola Puconci

POLDIKA PRAPROTNIK in SIMONA ZALOŽNIK

Vrtec Podgorje, Podgorje pri Slovenj Gradcu

MARJAN ŠADL

Osnovna šola Veržej

 

 

NAGRADE LIKOVNI SVET OTROK 2013

45. razstava Likovni svet otrok 2013:

ZA KOLEKCIJO LIKOVNIH IZDELKOV PREJMEJO NAGRADE NASLEDNJI LIKOVNI PEDAGOGI/PEDAGOGINJE, USTANOVE:

BARBARA TACAR

Osnovna šola Ledina Ljubljana

Osnovna šola Poljane Ljubljana

DANICA ARZENŠEK

Osnovna šola Antona Aškerca Velenje

Osnovna šola Gorica Velenje

SILVA KARIM

Osnovna šola Col

ROBERT KLANČNIK

Center za vzgojo, izobraževanje  in usposabljanje Velenje

Osnovna šola Mihe Pintarja – Toleda Velenje

VASJA NANUT

Osnovna šola dr. Aleš Bebler – Primož Hrvatini

Osnovna šola Istrskega odreda Gračišče

OSNOVNA ŠOLA KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA ŠOŠTANJ TER PODRUŽNIČNI ŠOLI RAVNE IN TOPOLŠICA,

Likovne pedagoginje, učiteljice in vzgojiteljice: Mija Žagar, Maja Rožič Strmecki, Alenka Sinigajda, Alenka Stropnik, Anita Plamberger, Lilijana Ograjenšek, Maja Tajnik, Mateja Čokelc, Saša Kokol, Mihaela Ovčjak, Petra Teržan, Lilijana NeuvirtTasja Srotič, Mojca Šabec, Polona Ramšak, Martina Žohar