Sladkorna bolezen

Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni:
šolsko – 14. oktober 2016,
državno – 19. november 2016

19. novembra 2016 je potekalo 18. državno tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni. Tekmovanja so se uspešno udeležili tudi učenci naše šole. Lea Balant, Tomaž Turinek in Tia Marija Delopst so osvojili srebrno priznanje.

Iskrene čestitke.

Mentorica: Marica Rožič

14. oktobra 2016 je potekalo šolsko tekmovanje. Tekmovalo je 31. učencev. Bronasto priznanje so osvojili: Tomaž Turinek, Tia Marija Delopst, Lea Balant, Karin Goršek, Neli Goršek, Sara Klančnik, Laura Penšek Kozmelj, Lucija Plankelj in Kaja Borovšek.

2015/16

Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni 2015/16

državno – 21. november 2015

21. novembra 2015 je potekalo 17. državno tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni. Tekmovanja so se uspešno udeležili tudi učenci naše šole.
Hana Marija Žibert in Neli Goršek sta osvojili srebrno priznanje.

Iskrene čestitke.

šolsko – 16. oktober 2015,

V petek, 16. 10. 2015, je potekalo 17. tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni. Udeležili so se ga učenci osmega in devetega razreda, skupaj 35 učencev.

Bronasta priznanja so osvojili: Neli Goršek, Lea Balant, Metod Mazej, Hana Marija Žibert, Eva Ledinek, Lara Ocepek.

Iskrene čestitke!

Državnega tekmovanja, ki bo v soboto, 21. 11. 2015 na OŠ Toma Brejca Kamnik, pa se bodo udeležili: Hana Marija Žibert, Metod Mazej in Neli Goršek.

Želimo jim uspešne priprave in še uspešnejše reševanje nalog.

16. državno tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni

22. 11. 2014,  ŠC Velenje – gimnazija,  udeležile:  Hana Marija Žibert, Lara Acman in Laura Lina Konec. Srebrno priznanje sta osvojili Hana Marija Žibert, Lara Acman.

Šolsko tekmovanje

V petek, 17.10. je potekalo 16. tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni. Udeležili so se ga učenci osmega in devetega razreda, skupaj 36 učencev.

Bronasta priznanja so osvojile:

Osmošolke:

1. Hana Marija Žibert
  2. Laura Lina Konec
  3. Eva Ledinek
  4. Lara Zager
  5. Hanna Karić

Devetošolke:

1. Lara Acman
  2. Tina Lihteneker
  3. Maruša Koren

Iskrene čestitke!

Državnega tekmovanja, ki bo v soboto, 22. 11. 2014, na ŠC Velenje – gimnazija, pa se bodo udeležile naslednje učenke:  Hana Marija Žibert, Lara Acman in Laura Lina Konec

Želimo jim uspešne priprave in še uspešnejše reševanje nalog.