Sladkorna bolezen

Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni 2018/2019

12. 10. 2018 – šolsko tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni,

17. 11. 2018 – državno tek. v znanju o sladkorni bolezni, OŠ Trbovlje.

V soboto, 17. novembra 2018, je na Osnovni šoli Trbovlje potekalo 20. državno tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni. Tekmovanja so se udeležili tudi učenci naše šole, ki so uspešno reševali naloge.

Zala Katanec, Ambrož Sovič in Denis Balant so pokazali veliko znanja in osvojili srebrno priznanje.

Iskrene čestitke za dosežen uspeh!

Mentorica: Marica Rožič

V petek, 12. 10. 2018, je potekalo 20. tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni. Udeležili so se ga učenci osmega in devetega razreda, skupaj 33 učencev.

Bronasta priznanja so osvojili: Ambrož Sovič, Vid Turinek, Nejla Cerić, Nadja Jandrok; Denis Balant, Zala Katanec, Sebastjan Turinek, Ajla Huremović, Art Špegel, Vida Volk

Iskrene čestitke!

Državnega tekmovanja, ki bo v soboto, 17. 11. 2018 se bodo udeležili: Ambrož Sovič, Zala Katanec, in Denis Balant.

Mentorica: Marica Rožič

Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni 2017/2018:

šolsko – 13. oktober 2017 ob 13.00,
državno – sobota, 18. november 2017

Državno tekmovanje

Državnega tekmovanja, 18. 11. 2017, so se udeležili: Zala Katanec, Tomaž Turinek in Denis Balant.

Zala Katanec in Tomaž Turinek sta osvojila srebrno priznanje.

Šolsko tekmovanje

V petek, 13.10. 2017 je potekalo 19. tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni. Udeležili so se ga učenci osmega in devetega razreda, skupaj 38 učencev.

Bronasta priznanja so osvojili:

Osmošolci: Zala Katanec, Denis Balant, Art Špegel, Sebastjan Turinek, Ajla Huremović, Pia Mežnar, Vida Volk

Devetošolci: Tomaž Turinek, Laura Kozmelj Penšek, Kaja Borovšek, Nadja Stropnik, Ajda Stropnik, Nika Andrejc.

Mentorica: Marica Rožič

Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni 2016/2017:

V soboto, 19. novembra 2016 je potekalo 18. državno tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni. Tekmovanja so se uspešno udeležili tudi učenci naše šole.

Lea Balant, Tomaž Turinek in Tia Marija Delopst so osvojili srebrno priznanje.

Mentorica: Marica Rožič

14. oktobra 2016 je potekalo šolsko tekmovanje. Tekmovalo je 31. učencev. Bronasto priznanje so osvojili: Tomaž Turinek, Tia Marija Delopst, Lea Balant, Karin Goršek, Neli Goršek, Sara Klančnik, Laura Penšek Kozmelj, Lucija Plankelj in Kaja Borovšek.

2015/16

Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni 2015/16

državno – 21. november 2015

V soboto, 21. novembra 2015 je potekalo 17. državno tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni. Tekmovanja so se uspešno udeležili tudi učenci naše šole.
Hana Marija Žibert in Neli Goršek sta osvojili srebrno priznanje.

šolsko – 16. oktober 2015,

V petek, 16. 10. 2015, je potekalo 17. tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni. Udeležili so se ga učenci osmega in devetega razreda, skupaj 35 učencev.

Bronasta priznanja so osvojili: Neli Goršek, Lea Balant, Metod Mazej, Hana Marija Žibert, Eva Ledinek, Lara Ocepek.

Iskrene čestitke!

Državnega tekmovanja, ki bo v soboto, 21. 11. 2015 na OŠ Toma Brejca Kamnik, pa se bodo udeležili: Hana Marija Žibert, Metod Mazej in Neli Goršek.

16. državno tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni

22. 11. 2014,  ŠC Velenje – gimnazija,  udeležile:  Hana Marija Žibert, Lara Acman in Laura Lina Konec.

Srebrno priznanje sta osvojili Hana Marija Žibert, Lara Acman.

Šolsko tekmovanje

V petek, 17.10. je potekalo 16. tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni. Udeležili so se ga učenci osmega in devetega razreda, skupaj 36 učencev.

Bronasta priznanja so osvojile:

Osmošolke:

1. Hana Marija Žibert
  2. Laura Lina Konec
  3. Eva Ledinek
  4. Lara Zager
  5. Hanna Karić

Devetošolke:

1. Lara Acman
  2. Tina Lihteneker
  3. Maruša Koren

Iskrene čestitke!