Zdrav dih za navdih

2016/17

18. državno tekmovanje “Zdrav dih za navdih”

razglasitev rezultatov: 13. maj 2017; Srednja zdravstvena šola v Ljubljani

Društvo Pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije je letos že 18. organiziralo natečaj: Zdrav dih za navdih. Učenci so sodelovali z različnimi prispevki. Z naše šole je kar 37 učencev sedmih, osmih in devetih razredov sodelovalo pri natečaju. Posebno priznanje oziroma trstiko pa so si prislužili:

• bronasto priznanje: Ajda Stropnik, Maja Klančnik, Alenka Hudolin, Patricija Venta, Karin Goršek, Maja Potočan, Polonca Mežnar, Valerija Pungertnik, Anja Grudnik, Helenca Klavž
  • srebrno priznanje: Lejla Malkanović, Lea Aram, Maša Goličnik
  • zlato priznanje pa: Maja Koželjnik, Kaja Andrejc, Zala Katanec, Lara Skornšek in Luka Skornšek

Vsi nagrajeni so povabljeni 13. maja 2017 na zaključno prireditev na Srednjo zdravstveno šolo v Ljubljano.

Vsem sodelujočim in predvsem nagrajencem se za uspešno opravljeno delo zahvaljuje

mentorica Danica Švarc.

2015/16

17. državno tekmovanje “Zdrav dih za navdih”: oddaja izdelkov 31. 1. 2016;

razglasitev rezultatov: 14. maj 2016; Srednja zdravstvena šola v Ljubljani

Podrobna navodila natečaja 2016

Društvo Pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije je letos že 17. organiziralo natečaj: »Zdrav dih za navdih«. Učenci so sodelovali z različnimi prispevki. Iz naše šole je kar 24 učencev sodelovalo pri natečaju. Posebno priznanje pa so si prislužili:

• bronasto priznanje: Sara Pirečnik, 7. r.
  • srebrno priznanje: Enja Tonkli in Manca Nahtigal iz 7. r. ter Florijan Plešnik iz 8. r.
  • zlato priznanje pa: Miha Cesar in Tjaš Paradiž iz 7. r.

Neja Dobelšek, Ajda Lebar, Teja Ružič in Hana Marija Žibert iz 9. r.

Polona Mežnar iz 7. r.

Tim Jevšenak in Aleš Prosenjak iz 8. r.

Vsi nagrajeni so povabljeni na zaključno prireditev na Srednjo zdravstveno šolo v Ljubljano, kjer bodo sodelovali v delavnicah in se povzpeli z vzpenjačo na Ljubljanski grad.

Vsem sodelujočim in predvsem nagrajencem se zahvaljuje za uspešno opravljeno delo

mentorica Danica Švarc.

NATEČAJ PLUČNIH IN ALERGIJSKIH BOLNIKOV SLOVENIJE

Društvo Pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije je v šolskem letu 2014/2015 že 16. organiziralo tekmovanje z naslovom ZDRAV DIH ZA NAVDIH. Tekmovali so dijaki srednjih šol in učenci osnovnih šol.

Tudi naša šola je sodelovala z različnimi prispevki. Tekmovali so učenci sedmih, osmih in devetih razredov.

Bronasto priznanje pa so si prislužili:

1. Lea Balant
  2. Metod Mazej in Adrian D. Poprijan
  3. Lana Lucija Tajnik, Aja Gavez in Nuša Zajc
  4. Aleš Prosenjak
  5. Luka Zajc, Matija Kugonič in Leon Volk

Srebrno priznanje so dobili:

1. Maša Petkovnik
  2. Aldin Hankić, Aljoša Skledar, Vid Urbanc, Eric Zager in Vid Ojsteršek

Zlato priznanje pa je osvojil osvojil Florjan Plešnik

Podelitev nagrad bo v soboto, 16. 5. 2015 v Srednji zdravstveni šoli v Ljubljani.

Vsem nagrajencem iskrene čestitke.

Mentorica: Danica Švarc