2018/2019

VZORNA ŠPORTNICA OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj –  šolsko leto 2018/2019

  1. Urša Sevčnikar 7.B 500 Točk
  2. Eva Javornik 9.B 440
  3. Lara Skornšek 9.B 420

4.-5. Livia Štakne 8.C     360

4.-5. Deja Koren 9.C    360

  1. Lara Ostervuh 9.A      330
  2. Pilar Nahtigal 8.B 290
  3. Karin Napotnik 8.C 260
  4. Neli Komar 8.B 230

10.-11. Nina Nahtigal 8.C        220

10.-11.  Lija Neja Dobovšek Grebenar 8.A    220

12.-15. Katja Robida 9.C       200

12.-15. Tjaša Stropnik 9.C     200

12.-15. Nejla Cerić 9.A       200

12.-15. Tjaša Todić 8.A        200

  1. Anja Kosi 8.A 180
  2. Špela Škrbot 9.A 150

18.-19. Nika Bricman 8.B  130

18.-19. Klara Bricman 8.C  130

  1. Kaja Andrejc 9.A 120

21.-22. Estera Koželjnik 9.C  110

21.-22. Maja Klančnik 9.B 110

  1. Katja Andrejc 7.B 90
  2. Tjaša Goršek 7.C 80

25.-28. Eva Ciglar 7.C        70

25.-28. Ajla Osmić 8.C    70

25.-28. Jana Stergar 8.C     70

25.-28. Lara Stergar 8.C   70

  1. Hana Turk 8.C 10

 

KONČNI VRSTNI RED na dan 7.6.2019

UPOŠTEVANA TEKMOVANJA: odbojka na mivki področno, odbojka na mivki polfinale, atletika ekipno področno, atletika ekipno DRŽAVNO FINALE, košarka medobčinsko, rokomet področno, odbojka medobčinsko, odbojka področno, smučanje področno, smučanje DRŽAVNO FINALE, odbojka DRŽAVNO ČETRTFINALE, kros medobčinsko, kros DRŽAVNO FINALE, ŠPF področno, ŠPF DRŽAVNO FINALE, atletika posamično DRŽAVNO FINALE

VZORNI ŠPORTNIK OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj šolsko leto 2018/2019

1. Sebastjan Turinek 9.A 910 Točk

2. Tadej Ovčar 9.C 640

3. Blaž Pusovnik 9.C 490

4.-5. Jaka Hribar 9.B        390

4.-5. Žiga Miklavžina 9.C                       390

  1. Aljaž Supovec 9.B 350
  2. Luka Skornšek 9.B 310

8.-11. Ožbej Kugovnič 8.B    270

8.-11. Kristjan Mazej 8.B          270

8.-11. Aljoša Pečnik 8.C           270

8.-11. Tilen Verbič Kovačič 8.C      270

12.-13. Jan Novak 9.C   260

12.-13. Alex Tonkli 8.C           260

14.-15. Klemen Nahtigal 8.B   250

14.-15. Teo Plank 9.B      250

  1. Jošt Menih Dokl 8.B 240
  2. Vasja Volk 8.C        220

18.-19. Anže Javornik 9.B     190

18.-19. Mark Andrejc Sevčnikar 8.A              190

20. Jaka Miklavžina 9.A 150

21.-22. Ožbej Kavšak 9.C            130

21.-22. Elmir Avdić 7.A        130

21.-22. Luka Skornšek 9.B    120

21.-22. Mark Andrejc Sevčnikar 8.A      120

23.-25. Nik Žlebnik Jančič 9.C     110

23.-25. Anže Majhen 8.B    110

23.-25. David Hriberšek 7.C    110

  1. Timotej Koželjnik 9.B 100

27.-29. Jaka Pečnik 8.   70

27.-29. Brin Kortinik 7.A      70

27.-29. Mai Goličnik 7.C     70

30.-31. Nejc Kodrun 9.C         60

30.-31. Zenit Aljukić 8.A      60

32.-33. Gašper Goršek 8.A       30

32.-33. Jan Zupan 9.B    30

34.-37. Jure Hudobreznik 7.B     10

34.-37. Domen Juvan 7.A   10

34.-37. Ambrož Sovič 8.B      10

34.-37. Tjaš Vrtačnik 8.        10

 

KONČNI VRSTNI RED na dan 7. 6. 2019

UPOŠTEVANA TEKMOVANJA:  odbojka na mivki področno, odbojka na mivki polfinale, nogomet medobčinsko, atletika ekipno področno, atletika ekipno DRŽAVNO FINALE, košarka medobčinsko, rokomet področno, košarka področno, odbojka medobčinsko, košarka DRŽAVNO četrtfinale, odbojka področno, košarka DRŽAVNO polfinale, smučanje področno, smučanje DRŽAVNO FINALE, odbojka DRŽAVNO četrtfinale, namizni tenis področno, kros medobčinsko, kros DRŽAVNO FINALE, ulična košarka 3:3 področno, atletika posamično področno, atletika posamično DRŽAVNO FINALE, ulična košarka 3.3 DRŽAVNO FINALE

 

PRIZNANJE ZA DOBRE ŠPORTNE DOSEŽKE v šolskem letu 2018/2019 prejmejo

9. a 9. b 9. c

Lara Ostervuh

Nejla Cerić

Špela Škrbot

Sebastjan Turinek

Jaka Miklavžina

Eva Javornik

Lara Skornšek

Maja Klančnik

Maja Koželjnik

Luka Skornšek

Jaka Hribar

Aljaž Supovec

Timotej Koželjnik

Tilen Mahne

Katja Robida

Tjaša Stropnik

Deja Koren

Estera Koželjnik

Blaž Pusovnik

Tadej Ovčar

Jan Novak

Ožbej Kavšak

Žiga Miklavžina

Nejc Kodrun

Nik Žlebnik Jančič

Teo Plank

(Skupno 33 obiskov, današnjih obiskov 1)