Robotika

področno tekmovanje: april 2017

državno tekmovanje:   Torek, 16. 5. 2017, FERI v Mariboru. Udeležili se ga bosta tudi dve naši ekipi.

Državno tekmovanje

17. maj 2016,  Maribor.

Torek, 17. 5.  2016, FERI v Mariboru.  Odhod  7.15.

Ekipa: Jure Majcen, Jože Korenjak, Tim Sešel, Tjaš Paradiž.

Učenci bodo malico dobili v šoli in jo odnesli s seboj. Kosilo za ta dan bo odjavljeno. Lahko pa gredo na kosilo v jedilnico fakultete. Povratek iz Maribora je v popoldanskih urah in je  odvisen od poteka tekmovanja, zato ure ne moremo natančno napovedati.

Držite pesti in lep pozdrav.

Šoštanj, 16. 5.  2016

učiteljica Marija Podvratnik

Področno tekmovanje

Četrtek, 14. 4. 2016, MIC Velenje.

V četrtek, 14. aprila 2016, je bilo na MIC-u v Velenju področno tekmovanje iz robotike. V kategoriji roboreševalec so se iz šole tekmovanja udeležile tri ekipe. Dve naši ekipi sta dobili enako število točk in sta si delili prvo mesto. Ekipa 1 – Jure Majcen, Jože Korenjak in ekipa 2 – Tim Sešel. Z odličnim rezultatom, ki je posledica truda, natančnosti in vztrajnosti, so si priborili udeležbo na državnem tekmovanju, ki bo 17. maja v Mariboru. Želimo jim veliko tehnične iznajdljivosti in ustvarjalnosti pri reševanju še zapletenejših problemov.

Mentorica: Marija Pdvratnik, prof.