Orientacija

SPOT 2016 – slovensko planinsko orientacijsko tekmovanje

15. 5. 2016, Gorica pri Slivnici.

ekipaspot2016_0Ekipa šole: Tilen Rotovnik, Jan Novak, Aljaž Rogelšek, Blaž Pusovnik, Boštjan Reberšak, 6. r. je dosegla odlično 2. mesto na državnem tekmovanju (14 ekip).

Iskrene čestitke!

mentorici Danica Švarc in Jožica Andrejc

V šolskem letu 2015/2016 so bila tri planinska orientacijska tekmovanja (Vinska Gora, 26. 3.,  Rečica ob Savinji, 9. 4. in Šoštanj, 16. 4. 2016). Za našo šolo sta tekmovali dve A ekipi (učenci 5. in 6. razreda)  in dve B ekipi (učenci 7., 8. in 9. razreda).

V skupnem seštevku so učenci, ki so sestavljali A2 ekipo osvojili 1. mesto in se s tem uvrstili na državno tekmovanje. Ekipo so sestavljali: Tilen Rotovnik, Blaž Pusovnik, Boštjan Reberšak, Aljaž Rogelšek in Jan Novak. Drugo mesto pa je osvojila ekipa A1 za katero so tekmovale učenke: Lara Ostervuh, Urška Grudnik, Maja Koželjnik, Vida Volk in Zala Katanec.

Vsem skupaj čestitata mentorici Jožica Andrejc in Danica Švarc