Prva pomoč

10. regijsko tekmovanje iz znanja prve pomoči

V petek, 15. aprila 2016, je potekalo 10. regijsko tekmovanje iz znanja prve pomoči na  OŠ Šempeter v Savinjski dolini.

Tekmovanja se je udeležila tudi ekipa naše šole, ki so jo sestavljale: Katja Brvar, Petra Drev, Maruša Tajnik, Ema Kolar, Pika Kretič, Nina Pačnik in Lara Stropnik.

Ekipa je pokazala veliko znanja in osvojila tretje mesto.

Čestitke vsem dobitnicam priznanja!

9. državno tekmovanje

V soboto, 9. maja 2015, je potekalo 9. državno tekmovanje iz znanja prve pomoči na Debelem Rtiču.

Tekmovanja se je udeležila tudi ekipa naše šole, ki so jo sestavljale:   Katja Brvar, Petra Drev, Maruša Tajnik, Ema Kolar, Pika Kretič, Nina Pačnik in Lara Stropnik.

Ekipa je pokazala odlično znanje in osvojila 8. mesto.

Za dosežen uspeh jim iskreno čestitamo!

9. regijsko tekmovanje

V sredo, 22. aprila 2015, je potekalo 9. regijsko tekmovanje iz znanja prve pomoči na naši šoli

Tekmovanja se je udeležila tudi ekipa naše šole, ki so jo sestavljale:  Katja Brvar, Petra Drev, Maruša Tajnik, Ema Kolar, Pika Kretič, Nina Pačnik in Lara Stropnik.

Zmagala je ekipa naše šole, saj je pokazala odlično znanje.

Čestitke vsem dobitnicam priznanja!

Uvrstitev na državno tekmovanje, ki bo 9. maja na Debelem Rtiču.

Naši ekipi želimo uspešne priprave in še uspešnejše reševanje nalog.

Zahvaljujemo se vsem učencem in učiteljem, ki so pomagali pri izvedbi tega tekmovanja.