Šolsko Cankarjevo tekmovanje 2013

V sredo, 4. 12. 2013, je potekalo šolsko tekmovanje za Cankarjevo priznanje. Udeležilo se ga je 143 učencev naše šole.

V 2. razredu je bronasto priznanje prejelo 17 učencev, v 3. razredu 12 učencev, v 4. je bilo uspešnih 7 učencev, v 5. razredu 5 učenk, v 6. razredu sta bronasto priznanje prejeli 2 učenki, v 7. razredu 3, enako (3) tudi v osmem razredu, med devetošolci pa je prejelo bronasto priznanje 6 učenk.

Področnega tekmovanja, ki bo 23. 1. 2014, se bodo udeležile naslednje učenke: Tjaša Srotič iz 8., Monika Videmše, Lara Goršek in Lara Ramšak iz 9. r.

Za dosežene rezultate iskreno čestitam vsem učencem in učenkam, tistim učenkam, ki so se uvrstile na nadaljnje tekmovanje, pa želim veliko uspeha in ustvarjalnosti pri pisanju.

Mentorica A. Brigita Grobelnik

Ta vnos je bil objavljen v Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.