Zimska šola v naravi 2014 – sm. oprema

Prestavljeno, zaradi pomanjkanja snega na konec marca.

Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj                                                                                      25.11.2013

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Spoštovani starši!

Razširjeni program življenja in dela v osnovni šoli v 6. razredu vključuje zimsko šolo v naravi, ki jo bo naša šola izvedla v Rekreacijsko turističnem centru Trije kralji na Pohorju, in sicer od nedelje, 19.1.2014, do petka 24.1.2014.

Za smučarsko opremo morate poskrbeti starši sami oziroma, če le-te nimate si jo lahko izposodite na šoli brezplačno. Količina opreme je omejena.

Zaradi lažje organizacije vas prosimo, da izpolnjen spodnji del tega obvestila izpolnite in ga čim prej vrnete  vašemu razredniku.

Tomaž HERMAN, prof.                                                                                    Majda ZAVERŠNIK PUC, mag.

vodja šole v naravi                                                                                                             ravnateljica

……………………………………………………………………………………………………………………….

Moj otrok,…………………………………, učenec/ka…………………………………razreda si bo za potrebe izvedbe zimske šole v naravi v šoli izposodil:

smučarske čevlje                         NE       DA  (št. čevljev………..)

smuči                                           NE       DA  (telesna višina………..)

smučarske palice                         NE       DA

čelado                                          NE       DA

Datum: ………………………………………    Podpis staršev: …………………………………………………..

Ta vnos je bil objavljen v ŠVN TK. Zaznamek za trajno povezavo.