Priprave MPZ 2022

24.-26. 4. 2022, Florjan

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj                                                                                                             Šoštanj, 19. 4. 2022

 

OBVESTILO

Kot že veste, bomo v času od nedelje, 24. 4. 2022,  do torka, 26. 4. 2022,  s pevci MPZ izvedli  pevske priprave. Potekale bodo v župnijskem domu pri cerkvi Sv. Florjana (Florjan 16). Na dani lokaciji se bomo zbrali v nedeljo ob 15.00 (lasten prevoz). Nameščeni bomo v skupinskih sobah, v uporabi bo skupna kopalnica.

 

Otroci potrebujejo:

  • rjuho, spalno vrečo in vzglavnik,
  • zborovsko mapo,
  • copate,
  • udobna oblačila,
  • pribor za osebno higieno,
  • družabne igre.

 

Z vajami bomo zaključili v torek dopoldne (okoli 11. ure). Če bo lepo vreme, bomo v šolo prišli peš, hišnik bo za nami pripeljal prtljago. V primeru slabega vremena, nas bo do šole pripeljal avtobus.  Po kosilu bodo otroci domov prišli s šolskimi prevozi.

Za morebitne dodatne informacije sem za Vas dosegljiva preko eAsistenta ali na elektronskem poštnem naslovu metka.berk(@)os-sostanj.si.

Lep pozdrav

Metka Berk,

zborovodkinja

(Skupno 234 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.