Obvestilo o samotestiranju v šoli

Spoštovani starši!

Samotestiranje v šoli bo od srede naprej potekalo v matičnih učilnicah ob prisotnosti učitelja na začetku 1. šolske ure. Učitelj bo vodil prvič samotestiranje tako, da se bo tudi sam samotestiral (1.-5. r.). Od 1. do 3. razreda bosta prisotna 2 učitelja. Želimo, da bo samotestiranje potekalo v prostoru, katerega so  predvsem učenci 1. triade navajeni. Razredniki bodo preko eAsistenta posredovali obrazec Soglasje/nesoglasje za samotestiranje. Prosimo, da ga v čimkrajšem času vrnete razredniku.

Naši učenci zmorejo marsikaj, zato upamo, da tudi samotestiranje ne bo prevelik zalogaj.

mag. Majda Zaveršnik Puc, ravnateljica

Protokol

Informacije iz okrožnice

Video o izvajanju samotestiranja Sekcije za primarno pediatrijo

Video in infografika samotestiranja na spletni strani NIJZ

(Skupno 231 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Informacije staršem. Zaznamek za trajno povezavo.