Šolsko tekmovanje iz znanja zgodovine 2013/14

10. decembra 2013 je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja zgodovine na temo Začetki in razvoj radia, televizije in filma na Slovenskem. Tekmovalo je 27 učencev iz osmih in devetih razredov.

9 devetošolcev je osvojilo bronasto priznanje iz znanja zgodovine in ti so:

Eva Hudournik, Lara Krneža in Monika Videmšek iz 9. a, Gašper Ladinek iz 9. b, Tamara Čujež, Amadeja Sovič in Boris Pirečnik iz 9. c ter Simon Hudej in Žan Vodušek iz 9. e razreda.

6 učencev se bo udeležilo področnega tekmovanja, ti učenci pa so Simon Hudej, Boris Pirečnik, Tamara Čujež, Eva Hudournik, Amadeja Sovič in Monika Videmšek.

Šola gostiteljica bo OŠ Nazarje 4. februarja 2014.

Vsem prejemnikom bronastih priznanj iskreno čestitamo, ostalim, ki se boste udeležili področnega tekmovanja, pa želimo obilo uspeha ob prebiranju literature in čim lepše rezultate.

Mentorica Sabina Žnidar

Ta vnos je bil objavljen v Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.