Razvijamo medkulturnost kot novo obliko sobivanja

alt

 

OŠ Karla Destovnika – Kajuha Šoštanj je od 1.11.2013 vključena v projekt Razvijamo medkulturnost kot novo obliko sobivanja. 

V okviru projekta se izvaja program Uspešno vključevanje otrok priseljencev. Program se izvaja na naši šoli in na treh sodelujočih šolah: OŠ Livada, OŠ Antona Aškerc in OŠ bratov Letonja. Vse informacije o projektu najdete na povezavi: www.medkulturnost.si.

Mag. Barbara Turinek

 

 

alt

alt

 

 

 

Operacijo delno financira Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada ter Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport. Operacija se izvaja v okviru Operativnega programa razvoja človeških virov za obdobje 2007-2013, razvojne prioritete: »Razvoj človeških virov in vseživljenjskega učenja«; prednostne usmeritve: »Izboljšanje kakovosti in učinkovitosti sistemov izobraževanja in usposabljanja«.

  

(Skupno 40 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Razvijamo medkulturnost. Zaznamek za trajno povezavo.