OPZ na koncertu ob dnevu žena

Nedelja, 10. 3. 2024, 18.00, KD Šoštanj, zbor 16.30

Šoštanj, 3. 3. 2023

OŠ Karla Destovnika – Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Spoštovani starši!

V prihodnje nas s pevci in pevkami Otroškega pevskega zbora OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj čakajo kar trije nastopi:

• V nedeljo, 10. 3. 2024, ob 18.00 nastop z Gregorjem Ravnikom (gostja bo tudi Irena Vrčkovnik) v Kulturnem domu Šoštanj na njegovem koncertu.
  • V četrtek, 14. 3. 2024, ob 19.00 nastop na Reviji Otroških pevskih zborov v Velenju, v Kulturnem domu Velenje.
  • V soboto, 6. 4. 2024, ob 20.00 nastop z Evo Boto v Kulturnem domu Šoštanj na njenem koncertu.

Učenci bodo za vsak nastop posebej prinesli domov obvestilo in napotke ob kateri uri in kje se dobimo.

Vas starše prosim, da si vzamete toliko časa, da obvestila podpišete, da učence pripeljete na nastope in po končanih nastopih poskrbite za njihov odhod domov. Z učenci pridno vadimo in se že veselimo nastopov ter sodelovanja s pevci. To je za nas lepa nagrada in hkrati privilegij. Vabljeni na nastope tudi vi.

Najlepša hvala za vašo pomoč in sodelovanje pri nastopih do sedaj in za v naprej, ker brez vas preprosto ne zmoremo! HVALA!

Zborovodkinja Mateja Modrej

Šoštanj, 3. 3. 2024

Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

V nedeljo, 10. 3. 2024, bo v Kulturnem domu Šoštanj potekal koncert ob dnevu žena in materinskem dnevu z Gregorjem Ravnikom in gostjo Ireno Vrčkovnik. Na koncertu bo z Gregorjem nastopil tudi OPZ naše šole. Prireditev se bo pričela ob 18.00. Prosimo, da otroke pripeljete pred Kulturni dom ob 16.30. Tam vas bodo počakali tudi po končani prireditvi (predvidoma ob 19.30).

Zaradi organizacije spremstev vas prosimo, da izpolnite spodnji odrezek. Otroci ga naj vrnejo zborovodkinji najkasneje do četrtka, 7. 3. 2024.

Hvala, vljudno vabljeni na koncert tudi vi. Želimo vam lep materinski dan ter dan žena.

Zborovodkinja Mateja Modrej

Moj otrok ______________________________ iz ______ razreda  se

BO UDELEŽIL                                                                                    NE BO UDELEŽIL

nastopa v nedeljo, 10. 3. 2024, v Kulturnem domu Šoštanj.

Podpis staršev: ______________________

Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Informacije staršem. Zaznamek za trajno povezavo.