Zimski športni dan 7.-9. r.

Smučanje, pohod: četrtek, 22. 2. 2024, 8. r.; petek, 23. 2. 2024, 7. in 9. r.; denar do 19. 2.

V petek 23. 2. 2024, zaradi slabe vremenske napovedi odpovedujemo zimski športni dan za 7. in 9. razrede (pohodništvo, smučanje). Le ta se bo izvedel 1. teden po počitnicah.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Šoštanj, 5. 2. 2024

Spoštovani!

V četrtek, 22. 2. 2024 ( 8. razredi ) in petek, 23. 2. 2024, (za učence 7. in 9. razreda), pripravljamo športni dan z zimsko tematiko.  Aktivnosti se bodo izvajale na Kopah in v Šoštanju. Skupaj z otrokom se lahko odločite med:   (ustrezno obkrožite!)

  1. SMUČANJE IN BORDANJE NA KOPAH (samo za samostojne smučarje in borderje); cena je 28 EUR (karta in prevoz), odhod ob 7.45 izpred šole, povratek ob 14.00 – 14.30 pred šolo.
  2. ZIMSKI POHOD NA FORHTENEK (odhod ob 7.45, povratek okoli 12.05).

Za smučanje in bordanje naj se prijavijo le učenci, ki so sposobni samostojnega smučanja ter uporabe vlečnic in sedežnic.  Za učence do 15 leta je obvezna smučarska čelada, priporočamo pa jo tudi vsem ostalim. Pri smučanju bomo poskrbeli za varno in organizirano smučanje, spremljevalci bodo učitelji naše šole, po potrebi pa tudi zunanji sodelavci (učitelji smučanja). Za zimski pohod naj bodo učenci primerno oblečeni in obuti.

Učenci morajo denar za smučanje prinesti do ponedeljka, 19. 2. 2024 (zaradi pravočasne rezervacije avtobusov). Denar in podpisano soglasje za smučanje prinesejo učenci v kabinet športne vzgoje, za zimski pohod pa svojim razrednikom. Učencem, ki ne bodo upoštevali pravil, ki veljajo na smučišču bo odvzeta karta in bo zanje smučanje končano. Nekateri, kljub opozorilom in znakih, ki označujejo, da je proga zaprta tega ne upoštevajo in smučajo izven urejenih smučišč. Prosimo, da se o tem pogovorite z vašim otrokom.

Vodstvo šole in aktiv športnih pedagogov vam želi prijeten zimski športni dan.

mag. Majda Zaversnik Puc,

ravnateljica

 

________________________________________________________________

SOGLASJE

Ime in priimek učenca:  ___________________________

Podpis staršev: __________________________________

Obvestilo .pdf

(Skupno 420 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.