Večer Kajuhovih zborov

Sreda, 13. 12. 2023, 18.00, avla šole.

 

Posnetek prireditve, kamera in montaža Dušan Dobnik, aai prijava

Posnetek prireditve, kamera in montaža Simon Pogorevc, ing., aai prijava

Ta dan bodo odhodi avtobusov samo prvi. Vsi potekajo po voznem redu, razen smer Veliki vrh ima odhod izpred šole ob 13.25. Pouk vključno s 6. uro in OPB po urniku, kosilo po urniku. Izbirni predmeti – snov v spletnih učilnicah. Zbor Mravljice, OPZ , POŠ ob 17.00, MPZ ob 17.30.

Kot zbor bodo nastopili tudi učenci iz Gropade-Padriče (zamejski Slovenci). Šolo v Gropadi so l. 1969 poimenovali po Kajuhu. Borijo se za obstoj slovenske šole in slovenske besede. Globok poklon našim ljudem, ker so res zavedni Slovenci.

Vabljeni!

 

Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha  Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

                                                                                                                                 Šoštanj, 8. 12. 2023

Spoštovani starši!

V sredo, 13. 12. 2023, bo v avli naše šole ob zaključku Kajuhovega leta potekala prireditev »Večer Kajuhovih zborov«.  Sodelovali bomo tudi vsi šolski pevski zbori. Prireditev se bo pričela ob 18.00. S pevci MPZ se bomo v šoli (mala telovadnica) zbrali ob 17. 30. Prireditev naj bi trajala dobro uro. Obeta se nam pester večer zborovske glasbe.

Vljudno vabljeni.

 Metka Berk, prof.

Spoštovani,

v sredo vas prosim, da svojega otroka pripeljete pred glavni vhod OŠ Karla Destovnika Kajuha Šoštanj ob 17.00, saj bomo imeli prej še vaje, sprejela jih bo ga. Helena Urh.

Otroci bodo zborovske majice prejeli v šoli in jih po koncu koncerta tudi vrnejo.

Dogovorili smo se, da imajo spodaj oblečene temnejše hlače (ne rožaste) ali krilo in temnejše čevlje, copate…

Koncert se prične kot je na vabilu zapisano, ob 18.00, otroka pa prevzamete po koncertu.

Ker je za nekatere učenke in učence to prvi tak nastop, se ga že vsi veselimo.

Lep pozdrav

Mojca Šabec, prof.

 

(Skupno 249 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.