Muzikal Rent

Petek, 1. 12. 2023, Maribor, opravljena ANG BZ 2022/23 7. in 8. r., odhod 15.20

Spoštovani starši!

V petek, 1. 12. 2023, si bomo z učenci, ki so v preteklem šolskem letu uspešno opravili angleško bralno značko, ogledali predstavo Rent, v izvedbi English Student Teatra. Muzikal bo v angleškem jeziku. Rent je navdihujoča zgodba o ljubezni, življenju in upanju skupine mladih umetnikov in boemov, ki se trudijo preživeti v dragem New Yorku. Postavljen je v devetdeseta leta prejšnjega stoletja. 

Pred šolo se zberemo ob 15.20, odhod avtobusa pa je ob 15.30. Predstava bo v amfiteatru II. gimnazija Maribor s pričetkom ob 18.00.

Šolski sklad bo pokril ceno avtobusnega prevoza, denar za vstopnico (8 €), pa učenci prinesejo v kabinet angleščine do srede, 29. 11. 2023, bodisi pred začetkom pouka ali po 5. šolski uri.

V upanju, da se iz Maribora vrnemo polni lepih vtisov, vas lepo pozdravljamo.

aktiv angleškega jezika

 

 Odrežite in prinesite v kabinet za tuje jezike skupaj z 8 euri.

 

Da bo gledališka izkušnja prijetna za vse, s svojim podpisom zagotavljam, da sem se s svojim otrokom ___________________(ime in priimek), iz ______ razreda, pogovoril o kulturnem obnašanju na prireditvi.

 

Šoštanj, ______                                          podpis starša:_____________

 

(Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Bralna pismenost, Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.