KD 3. in 4. r. – Gledališka predstava

3325 Šoštanj

Šoštanj, 21. 11. 2023

Spoštovani starši!

V torek, 28. 11. 2023, bo kulturni dan za tretješolce in četrtošolce centralne šole.

Obiskali bomo Lutkovno gledališče Ljubljana, kjer si bodo ogledali igro Bleščivka.

Stroški KD znašajo 15 € (vstopnina 4 €, avtobusni prevoz 11 €). Strošek bo zaveden na mesečni položnici.

Zberemo se ob 7. 10 v matičnih učilnicah, da vzamemo šolsko malico, zato naj imajo s seboj manjši nahrbtnik.

Odhod avtobusov izpred šole bo ob 7.20. Prosim, da zagotovite pravočasen prihod svojega otroka.

Pred šolo se vrnemo okoli 13. ure.

Po prihodu v šolo lahko gredo učenci na kosilo. Če menite, da se vaš otrok ne bo uspel najesti do odhoda šolskega avtobusa, predlagamo, da kosilo za ta dan odpoveste.

Lepo vas pozdravljamo.

Razredničarke