ŠD 7. in 8. r. – Igre z žogo, 6. r. – pohod

Četrtek, 22. 6. 2023, ob vsakem vremenu

8.RAZRED = 83 učencev, 7 spremljevalcev ( 4 razredniki + 3 spremljevalci )

NOGOMET =  41 učencev, 4 spremljevalci

Učenci igrajo nogomet na šolskem tartan igrišču, sodita Marko NOVAK in Tomaž HERMAN.

ODBOJKA NA MIVKI = 42 učenk, 3 spremljevalci

Učenke igrajo odbojko na mivki na šolskem igrišču, vodja je Tejo TOREJ.

Učenci se zberejo ob 7.45 v matičnih učilnicah, kjer razredniki preverijo prisotnost, ob 7.50 se odpravijo na tekmovališče, učenci se preoblečejo zunaj na betonskih stopnicah, učenke pa v športnih garderobah, nato se dobro ogrejejo. Ob 8.30 pričnemo s tekmami. Tekmovanje se zaključi ob 12.05. Učitelji spremljevalci skrbijo za disciplino, učitelji športa pa skrbijo za nemoten potek samega tekmovanja ( sojenje, zapisniki, rezultati ). Na malico gredo učenci z razrednikom ob 9.20 v matične učilnice, ob 9.40 nadaljujemo s tekmovanjem.

V primeru dežja bodo učenke igrale odbojko v naši športni dvorani, učenci pa nogomet v Športni dvorani bivše OŠ Bibe Rock Šoštanj. V primeru dežja si učenci nesejo malico zraven v Športno dvorano bivše OŠ Bibe Rock Šoštanj, učenke pa malicajo v matičnih učilnicah.

 

7. RAZRED = 93 učencev, 8 spremljevalcev ( 4 razredniki + 4 spremljevalci )

NOGOMET =  46 učencev, 4 spremljevalci

Učenci igrajo nogomet na šolskem tartan igrišču, sodita Marko NOVAK in Tomaž HERMAN.

MALA ODBOJKA = 47 učenk, 4 spremljevalci

Učenke igrajo malo odbojko v naši športni dvorani, vodja je Boris PLAMBERGER.

 

Učenci se zberejo ob 7.45 v matičnih učilnicah, kjer razredniki preverijo prisotnost, ob 7.50 se odpravijo na tekmovališče, učenci se preoblečejo zunaj na betonskih stopnicah, učenke pa v športnih garderobah, nato se dobro ogrejejo. Ob 8.30 pričnemo s tekmami. Tekmovanje se zaključi ob 12.05. Učitelji spremljevalci skrbijo za disciplino, učitelji športa pa skrbijo za nemoten potek samega tekmovanja ( sojenje, zapisniki, rezultati ). Na malico gredo učenci z razrednikom ob 9.20 v matične učilnice, ob 9.40 nadaljujemo s tekmovanjem.

V primeru dežja za učenke ostane nespremenjeno, igrajo malo odbojko v naši športni dvorani, učenci pa nogomet v Športni dvorani bivše OŠ Bibe Rock Šoštanj. V primeru dežja si učenci nesejo malico zraven v Športno dvorano bivše OŠ Bibe Rocka Šoštanj, učenke pa malicajo v matičnih učilnicah.

 

6. RAZRED = 91učencev, 7 spremljevalcev ( 3 razredniki + 1 sorazrednik + 3 spremljevalci)

Pohod mimo Metleč na Pohrastnik, zunanje igrišče POŠ Topolšica, kjer je predvidena malica, mimo Kolavterja proti Lajšam, zavijemo desno mimo kmetije Ločan, skozi gozd v Metlečah do Stadiona Vila Široko, kjer bomo imeli čas za igre z žogo. Ob 11.55 se odpravimo nazaj proti šoli.

Učenci se zberejo ob 7.45 pred vhodom v šolo, kjer razredniki preverijo prisotnost, razdelijo si malico, ki si  jo dajo v nahrbtnike. Peš se v spremstvu učiteljev odpravijo proti Metlečam, naprej proti POŠ Topolšica, kjer na zunanjem igrišču pojejo malico in pot nadaljujejo na Stadion Vila Široko. Tam imajo igre z žogo do 11.55, ko se odpravijo nazaj proti šoli.

V primeru dežja bodo učenci 6.r odigrali medrazredne tekme v boju med dvema ognjema v Telovadnici TVD Partizan Šoštanj.

 Pa upamo na lepo vreme.

Vodja športnega dne: Nataša NEDELJKOVIĆ, prof.

(Skupno 208 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.