ŠD POŠ – Športne igre

Sreda, 7. 6. 2023

Ker nam vreme zelo nagaja in kot kaže napoved, še nekaj časa ne bo bolje, smo se odločile, da poskušamo speljati jutri, 7. 6. 2023, športni dan.

Športni dan bo obarvan s športnimi igrami. Peš se bomo podali v Šoštanj do Tresimirjevega parka, kjer se bodo učenci lahko igrali, nekaj iger bomo izpeljali na šolskem igrišču. V primeru slabega vremena bo športni dan potekal v naši telovadnici.

Učenci naj bodo primerno obuti in oblečeni za vse vremenske neprilike.

Malico bodo učenci dobili v šoli (sendvič in voda), lahko pa imajo kakšen prigrizek s sabo. Učenci naj ne nosijo s seboj polnih nahrbtnikov hrane in pijače. Odsvetujemo gazirane in druge sladke pijače.

Učenci v šolo pridejo ob ustaljenem času, vse aktivnosti po športnem dnevu potekajo kot običajno.

Učiteljice POŠ

(Skupno 23 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.