Zimski športni dan, 9., 7. in 8. razred

Ponedeljek, 20. 2. 2023, 9. razred; torek, 21. 2. 2023, 7. in 8. razred; Kope/Forhtenek. Denar smučanje do 13. 2. 2023.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Šoštanj, 6. 2. 2023

 

Spoštovani!

V ponedeljek, 20. 2. 2023 ( 9. razredi ) in torek, 21. 2. 2023, (za učence 7. in 8. razreda), pripravljamo športni dan z zimsko tematiko.  Aktivnosti se bodo izvajale na Kopah in v Šoštanju. Skupaj z otrokom se lahko odločite med:   (ustrezno obkrožite!)

 

  1. SMUČANJE IN BORDANJE NA KOPAH (samo za samostojne smučarje in borderje); cena je 28 EUR (karta in prevoz), odhod ob 7.45 izpred šole, povratek ob 14.00 – 14.30 pred šolo.
  2. ZIMSKI POHOD NA FORHTENEK (odhod ob 7.45, povratek okoli 12.05).

Za smučanje in bordanje naj se prijavijo le učenci, ki so sposobni samostojnega smučanja ter uporabe vlečnic in sedežnic.  Za učence do 15 leta je obvezna smučarska čelada, priporočamo pa jo tudi vsem ostalim. Pri smučanju bomo poskrbeli za varno in organizirano smučanje, spremljevalci bodo učitelji naše šole, po potrebi pa tudi zunanji sodelavci (učitelji smučanja). Za zimski pohod naj bodo učenci primerno oblečeni in obuti.

Učenci morajo denar za smučanje prinesti do ponedeljka, 13. 2. 2023 (zaradi pravočasne rezervacije avtobusov). Denar in podpisano soglasje za smučanje prinesejo učenci v kabinet športne vzgoje, za zimski pohod pa svojim razrednikom.

Vodstvo šole in aktiv športnih pedagogov vam želi prijeten zimski športni dan.

 

mag. Majda Zaversnik Puc,

ravnateljica

_________________________________________________________________

SOGLASJE

Ime in priimek učenca:  ___________________________                   

Podpis staršev: __________________________________

 

 

(Skupno 388 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.