Planinski pohod ml. po Trški poti

Sobota, 8. 10. 2022, 8.45 Tresimirjev park

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj                               Šoštanj, 4. 10. 2022

 

VABILO

Spoštovani planinci in starši!

V soboto, 8. 10. 2022, bomo šli na prvi planinski pohod v tem šol. l. Pohod organizirata PD Šoštanj in KS Šoštanj, odpravili pa se bomo po TRŠKI POTI. Ob 8.45 se bomo dobili pri Tresimirjevem parku v Šoštanju, nato pa bomo nadaljevali pešpot preko Goric, vile Široko, Florjana, Pustega gradu, preko Lokoviškega grebena, pa vse do gasilskega doma v Šoštanju, kjer bomo pot zaključili približno ob 13.30. Ob prihodu na cilj bosta organizatorja poskrbela za malico. Kljub vsemu priporočam, da imate s seboj nahrbtnik s pijačo in sendvičem. Seveda pa ne pozabite na primerno obleko in obutev.

Pohod bo ob vsakem vremenu.

Prosim vas, da prisotnost potrdite najkasneje do petka, 7. 10. 2022.

 

Mentorica planinskega krožka,

Mateja Čokelc, prof.

(Skupno 86 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Planinci. Zaznamek za trajno povezavo.