Zbori se poklonijo Kajuhu

Sobota, 21. 5. 2022, 11.00, Kajuhov park.

Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha  Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

                                                                                                                                 Šoštanj, 17. 5. 2022

Spoštovani starši!

V soboto, 21. 5. 2022, bomo s pevci OPZ in MPZ v sodelovanju z Mladinskim pihalnim orkestrom Glasbene šole Velenje -oddelek Šoštanj počastili spomin na Karla Destovnika-Kajuha. Prireditev bo potekala v  Kajuhovem parku v Šoštanju. Ob 10. 45 se bomo zbrali pred Kulturnim domom Šoštanj. Prireditev se bo pričela ob 11.00, trajala bo približno pol ure.

Vljudno vabljeni k ogledu.

 Zborovodkinja Metka Berk, prof.

(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.