ND 8. r. – Varujmo in ohranimo Šaleško dolino

Sreda, 13. 4. 2022.

NARAVOSLOVNI DAN ZA OSMOŠOLCE

V sredo, 13. aprila 2022, bomo v sodelovanju z Medobčinsko zvezo prijateljev mladine Velenje in z ERICO-m Velenje – Inštitutom za ekološke raziskave, izvedli okoljevarstveni projekt za osme razrede: »Varujmo in ohranimo Šaleško dolino«.

Odhod avtobusa izpred šole bo ob 8.30.

V  Muzeju Premogovništva Slovenije ali na MIC-u bo potekalo enourno predavanje. Po predavanju sledi terensko delo (2 uri), v okolici Velenjskega jezera. Povratek bo okoli 12.00 ure iz Kinološkega kluba ob Velenjskem jezeru. Po povratku v šolo bo potekal pouk po urniku (izbirni predmeti so).

Za delo na terenu naj bodo učenci primerno obuti in oblečeni. S seboj naj imajo kakšno pijačo, pisalo, masko in podlogo za reševanje delovnih listov.

Na terenskem delu bodo učenci dobili navodila za izdelavo »naloge«.

Vodja ND: Lidija pocajt, prof.

(Skupno 114 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.