Dobrodelni koncert Samo en cvet

Nastop šolskih zborov, sobota, 9. 4. 2022, 17.00, Rdeča dvorana Velenje, odhod avtobusa 13.30.

Odhod avtobusa izpred šole v Šoštanju je ob 13.30.

Pevke in pevce, ki jih pripeljete starši v Velenje, bosta pred Rdečo dvorano čakali ob 13.45 učiteljici H. Urh in A. Grabner.

Konec prireditve pevci skupaj z učiteljicama počakajo starše pred dvorano, ostali se vrnejo z avtobusom približno ob 18.45 v Šoštanj.

Starši, ki ste naročili karte, dvignete karte pred prireditvijo na vhodu v dvorano.

Spoštovani starši pevk in pevcev (OPZ, MPZ in POŠ Topolšica)!

Organizator nam je danes sporočil, da lahko starši pevk in pevcev, ki v soboto, 9. 4. 2022, sodelujejo na prireditvi v Rdeči dvorano v Velenju lahko dobijo brezplačne karte za ogled prireditve in sicer na učenca pripada ena karta.

Prosimo, če starši, ki bi želeli karte, do jutri, 7. 4. 2022, do 12.00 to sporočijo na mail klementina.rednak-meznar@os-sostanj.si .

Lep pozdrav!

Klementina Rednak Mežnar, prof.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7                                           

3325 Šoštanj                                                                            

Šoštanj, 4. 4. 2022

 OBVESTILO

V soboto, 9. 4. 2022, se bomo s pevci OPZ in MPZ udeležili  prireditve Samo en cvet, ki jo ob 100 letnici rojstva Karla Destovnika-Kajuha organizira Zveza borcev Velenje. Koncert bo ob 17.00 v Rdeči dvorani v Velenju. Gre za dogodek posebne vrste. Ob  spremljavi Mladinskega pihalnega orkestra GŠ Velenje – oddelek Šoštanj  bomo  zapeli skupaj z zbori glasbene šole Velenje in vrtca Šoštanj, na koncu pa še z ostalimi nastopajočimi, skupaj nas bo okoli tristo.

Pred nastopom bomo imeli še generalko, zato se bomo pred Rdečo dvorano  zbrali ob 13. 50.  Za otroke, ki ne bodo imeli lastnega prevoza, bo organiziran avtobusni prevoz iz Šoštanja v Velenje in nazaj, zato Vas prosim, da  spodaj označite način prihoda in odhoda Vašega otroka. Odrezek naj do torka, 5. 4. 2022, otrok prinese nazaj v šolo (pomočnici ravnateljice Klementini Rednak Mežnar). Odhod avtobusa izpred šole bo ob 13.30, povratek pred šolo pa okoli 18.45

Lep pozdrav

Zborovodkinja,

Metka Berk

_________________________________________________________________

 

Moj otrok _________________________________  iz _______ razreda bo šel v

 

Velenje z (PROSIM OBKROŽITE)

 

LASTNIM PREVOZOM                                                    AVTOBUSOM

 

V Velenje           nazaj                                                        V Velenje            nazaj

 

Podpis staršev:

__________________________

(Skupno 164 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.