Vaja združenih zborov z orkestrom

Sreda, 30. 3. 2022, GŠ Velenje – oddelek Šoštanj, 16.50

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

                                                                                                                                             

Šoštanj, 28. 3. 2022

 

Spoštovani starši,

aktivnosti pevcev združenih zborov OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj  se nadaljujejo. Naslednjo soboto (9. 4. 2022) nas čaka nastop  na proslavi ob 100 letnici rojstva Karla Destovnika-Kajuha, ki bo potekala v organizaciji Zveze borcev v Rdeči dvorani v Velenju. Obvestilo o natančnem poteku dneva (prevoz v Velenje, proslava in prevoz nazaj domov) še sledi. Bomo pa imeli za ta nastop vajo z orkestrom to sredo, 30. 3. 2022, v Glasbeni šoli Velenje – oddelek Šoštanj. Pred vhodom se bomo zbrali ob 16.50. Vaja bo trajala okoli 30 minut. Udeležba ni obvezna, pridejo tisti otroci, ki želijo.

Vse dobro in lep pozdrav.

 

Zborovodji: Metka Berk, prof., Mojca Šabec, prof.

(Skupno 79 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.