Stopimo skupaj – Solidarnostna pomoč Ukrajina

Zbiranje osnovnih potrebščin bo v dogovoru s Karitas iz Velenja potekalo na POŠ Topolšica ves teden. Zbirali bomo toaletni material, konzervirano ali drugo nepokvarljivo hrano, lahko tudi odeje in podobno.

Topolšica, 11. 3. 2022

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Spoštovani starši!

Solidarnost in sočutje do drugih je namen, ki ga bomo v naslednjem tednu poskušali uresničiti z našimi učenci in ob vaši pomoči. Odločili smo se, da bomo po svoji moči pomagali predvsem otrokom iz Ukrajine, ki so soočeni z vojnimi razmerami in jim je bilo v trenutku odvzeto vse. Zbiranje osnovnih potrebščin bo v dogovoru s Karitas iz Velenja potekalo na POŠ Topolšica ves teden. Zbirali bomo toaletni material, konzervirano ali drugo nepokvarljivo hrano, lahko tudi odeje in podobno.

Naredimo nekaj dobrega za skupno dobro.

 Učiteljice in učenci POŠ Topolšica

(Skupno 85 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije staršem. Zaznamek za trajno povezavo.