Področno tekmovanje iz robotike

Četrtek, 14. 4. 2016, MIC.

V četrtek, 14. aprila 2016, je bilo na MIC-u v Velenju področno tekmovanje iz robotike. V kategoriji roboreševalec so se iz šole tekmovanja udeležile tri ekipe. Dve naši ekipi sta dobili enako število točk in sta si delili prvo mesto. Ekipa 1 – Jure Majcen, Jože Korenjak in ekipa 2 – Tim Sešel. Z odličnim rezultatom, ki je posledica truda, natančnosti in vztrajnosti, so si priborili udeležbo na državnem tekmovanju, ki bo 17. maja v Mariboru. Želimo jim veliko tehnične iznajdljivosti in ustvarjalnosti pri reševanju še zapletenejših problemov.

Mentorica: Marija Pdvratnik, prof.

V četrtek, 14. 4. 2016 bo na MIC – u v Velenju področno tekmovanje iz robotike.  Udeležili se ga bodo štirje učenci naše šole. Po prvi šolski uri se bomo z rednim avtobusom odpeljali v Velenje. Tekmovanje se prične ob 10. uri in se konča predvidoma med 12. in 13. uro. Vrnemo se tudi z rednim avtobusom.

učiteljica

Marija Podvratnik

(Skupno 21 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.