Orientacijska tekmovanja 2016

Sobota, 16. aprila 2016,  tretje orientacijsko tekmovanje, Ravne pri Šoštanju. Zbor 8.00 pred REKS-om. Rezultati

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj                                                                                                  Šoštanj, 12. 4. 2016

Spoštovani planinci!

V soboto, 16. aprila 2016, bo tretje orientacijsko tekmovanje v šolskem letu 2015/2016, in to v Ravnah pri Šoštanju.

Zbirno mesto bo ob 8.00 uri pred REKS-om to je REKREACIJSKO KULTURNO SREDIŠČE v Ravnah. Ker je tekmovanje v naši neposredni bližini, prosim da vas pripeljejo starši ali pridite peš. Tekmovanje bo zaključeno med 13.00 in 14.00.

OPREMA TEKMOVALCEV IN PRAVILA ZA TEKMOVANJE:

Vsi tekmovalci morate imeti obvezno visoko planinsko obutev in športno-planinska oblačila, ki naj pokrivajo celo telo. Tekmovalci morate  imeti s seboj planinsko izkaznico s plačano članarino za leto 2016.

Vsako uporabo mobilnih telefonov in drugih naprav za prenos govora med tekmovanjem z namenom pridobivanja informacij o progi bo organizacijski odbor smatral za hudo kršitev. V tem primeru sledi diskvalifikacija ekipe. Ne pozabite na hrano in pijačo, predvsem pa na rezervna oblačila (pulover, rezervne nogavice, vetrovko in majico).

S seboj obvezno vzemite tudi osnove prve pomoči (povoj, obliže …).

Tekmovanje bo ob vsakem vremenu, zato imejte v primeru slabše vremenske napovedi s sabo primerno zaščito pred vremenskimi vplivi.

Danica Švarc in Jožica Andrejc

2. tekmovanje: 9. 4. 2016, Rečica ob Savinji:

3325 Šoštanj

Šoštanj, 6. 4. 2016

Spoštovani planinci!

V soboto, 9. aprila 2016, bo drugo orientacijsko tekmovanje v šolskem letu 2015/2016 in to v Rečici ob Savinji.

Odhod avtobusa izpred OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj bo ob 7.15. Povratek v Šoštanj bo okoli 14.30.

OPREMA TEKMOVALCEV IN PRAVILA ZA TEKMOVANJE:

Tekmovalci morate biti primerno opremljeni za gibanje po terenu ne glede na vremenske razmere. Vsi tekmovalci morate imeti obvezno planinsko obutev. Tekmovalci morate  imeti s seboj planinsko izkaznico s plačano članarino za leto 2016.

Spremljala vas bo Tjaša Konovšek

Danica Švarc in Jožica Andrejc

1. tekmovanje: sobota, 26. 3. 2016, Vinska Gora, odhod 7.30.

3325 Šoštanj

Šoštanj, 16. 3. 2016

Spoštovani planinci!

V šolskem letu 2015/2016 so predvidena tri orientacijska tekmovanja: 26. 3. 2016 v Vinski Gori, 9. 4. 2016 v Rečici ob Savinji in 16. 4. 2016 v Šoštanju (Verjetno v Ravnah; štart izpred REKS-a).

V soboto, 26. marca 2016, bo torej prvo orientacijsko tekmovanje v šolskem letu 2015/2016 in to v Vinski Gori.

Odhod avtobusa izpred OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj bo ob 7.30. Povratek v Šoštanj bo okoli 14.30.

OPREMA TEKMOVALCEV IN PRAVILA ZA TEKMOVANJE:

Tekmovalci morate biti primerno opremljeni za gibanje po terenu ne glede na vremenske razmere. Vsem tekmovalcem priporočamo planinsko obutev in športna oblačila. Tekmovalci morate imeti s seboj planinsko izkaznico s plačano članarino za leto 2016.

S seboj obvezno vzemite tudi osnove prve pomoči (povoj, obliže …).

Spremljala vas bo Tjaša Ostervuh.

PrijavnicaObretanovo2016

Ta vnos je bil objavljen v Orientacija, Planinci. Zaznamek za trajno povezavo.