Intenzivne pevske vaje MPZ – prijava

CŠOD Breženka v Fiesi, od petka, 29. 1. 2016, do nedelje, 31. 1. 2016. Prijavnice vrniti do srede, 2. 12. 2015.Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj                                                                  Šoštanj, 30. 11. 2015

 

Spoštovani starši!

Tudi v letošnjem šolskem letu bomo za pevce MPZ organizirali INTENZIVNE PEVSKE VAJE. Izvedli jih bomo v centru CŠOD Breženka v Fiesi (www.csod.si) in sicer v času od petka, 29. 1. 2016, do nedelje, 31. 1. 2016.

Polna cena znaša 64 €. Znesek boste lahko poravnali v dveh obrokih (december, januar) s plačilom po položnici. Januarski obrok bo znižan, saj se bo pri izračunu upošteval še denar, ki ga bomo zbrali s prodajo koledarjev.

V ponudbo je vključen prevoz (avtobus), vikend paket v domu Breženka (razširjeni polni penzion). Poskrbeli bomo tudi za večerno animacijo. Učence bomo spremljale učiteljice spremljevalke in zborovodkinja, ki bomo poskrbele za varnost otrok, organizacijo dela in urnik aktivnosti.

Zaradi rezervacije prijave Vas prosim, da izpolnite spodnji del tega obvestila, pevci pa mi ga naj vrnejo do srede, 2. 12. 2015.

Prijazen pozdrav.

Metka Berk

zborovodkinja MPZ

 

Moj otrok,________________________________, učenec / ka ______ razreda

SE BO UDELEŽIL(A) / SE NE BO UDELEŽIL(A) (ustrezno obkrožite) intenzivnih pevskih vaj.

Podpis staršev: __________________________

(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Informacije staršem. Zaznamek za trajno povezavo.