Delovna sobota

26. 9. 2015

Zaradi slabega vremena jutri športni dan odpade. Odpade tudi planinski izlet. Pouk bo potekal od prve do 6. ure, in sicer po urniku za četrtek, ker nadomeščamo četrtek, 24. decembra. Kosila jutri ne bo, vsi avtobusi in kombiji pa odpeljejo ob 13.20. Vozači, bodite pozorni, da avtobusa ne zamudite.

V primeru lepega vremena bo športni dan 4.-9. r.; 1.-3. r. in POŠ Topolšica Otroška mini olimpiada, drugače pouk po urniku – četrtek, B-turnus do 13.00.

Spoštovani starši!

V soboto, 26. 9. 2015, bomo imeli učenci 1., 2. in 3. razreda ter POŠ Topolšica športni dan. Mini otroška olimpijada bo letos na športnem igrišču Laze v Kokarjah. Otroci naj bodo športno obuti in oblečeni. Majica naj bo v barvi naše šole (rumena, modra ali oranžna).

S seboj naj prinesejo pijačo, najbolje vodo.

Glede na to, da del stroškov za prevoz krije Športna zveza Velenje, bomo denar za prevoz pobirali naknadno. Vrnemo se okoli 13.00.

V primeru slabega vremena bomo imeli pouk (četrtkov urnik).

VABLJENI NA OLIMPIJADO!

Razredničarke 1.-3. razredov in POŠ Topolšica

Potek športnega dneva 4.-9. razred:

7.45 – Učenci vzamejo malico in se pripravijo na pohod (razen 8. razredov)

8.05 – Odhod izpred šole

7.50 (8. razred) Se zberejo na igrišču pred šolo

12.45 – PRIHOD PRED ŠOLO

Zaradi organizacije prevozov (so se prilagodili učencem iz prve triade, ki se vračajo z otroške olimpijade) je prihod s športnega dne predviden od 12.45 do 13.00.

V primeru slabega vremena, bo športni dan prestavljen!

Kratka splošna navodila glede pohodov:

Hitrost hoje prilagodite zmožnostim skupine in naj bo ves čas izleta kar se le da enakomerna. Dajte slabšim hodcem čelno mesto v koloni, s čemer ti uravnavajo hitrost hoje. Ne dovolite, da se skupina razdeli, brez da so za to prisotni vzroki in pogoji. Začetne pol ure hoje bo namenjene ogrevanju organizma.

Z izleta/pohoda želimo da odnesete prijetne vtise, dobro voljo in seveda smeti ter odpadke tistega, kar ste prinesli s seboj.

Marko Novak, prof.

Športni dan – POHODNIŠTVO 2015