Obvestilo staršem devetošolcev

12. 6. predaja ključa, valeta

Obnašanje učencev, aktivnosti, obveznosti ob koncu šolskega leta

Spoštovani starši!
Šolsko leto devetošolcev se približuje h koncu. Ker želimo, da bo zaključek tega šolskega leta prijeten in miren, se pogovorite s svojimi otroki v zvezi z obnašanjem zadnje dni, še posebej v zvezi s pisanjem po sebi in drugih. Starši otrok, ki jih devetošolci počečkajo s flomastri po telesu in oblačilih, se upravičeno pritožujejo.

Aktivnostih do konca šolskega leta:
– sreda, 10. 6. 2015, ob 7.00 plesne vaje in ob 14.00 vaje za valeto,
– petek, 12. 6. 2015, ob 7.00 plesne vaje – generalka, nato priprave na valeto, predaja ključa do 12.55. Ob 17.00 valeta in po končani valeti majhna pogostitev v avli šole. Vaši otroci po zaključku v šoli sami organizirajo svojo zabavo “after party”, za katero šola ne odgovarja,
-ponedeljek, 15. 6. 2015, ob 17.00, zaključna prireditev in podelitev priznanj, diplom, spričeval.

Ob zaključku šolskega leta morajo šolarji vrniti učbenike, predati oba ključa in uporabno garderobno omarico. Prosim, opozorite svojega otroka, da uredi vse obveznosti.

Razredničarke devetošolcev

 

(Skupno 976 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.