Zaključek projekta Odpadek naj ne bo samo odpadek

Petek, 5. 6. 2015, 10.30, Velenje. Oddaja na sporedu danes ob 18.00 na VTV.

Ob svetovnem dnevu okolja bo v prostorih MEDOBČINSKE ZVEZE PRIJATELJEV MLADINE organiziran zaključek izobraževalnega projekta o ravnanju z odpadki “ODPADEK NAJ NE BO SAMO ODPADEK”. Prireditev bo ob 10.30 uri.
Zaključka projekta se bodo udeležili: Kaja Borovšek, Matic Ravnikar, Tjaš Paradiž, Kaja Urbanc, Aneja Štrigl in Polonca Mežnar.

Dobili smo povabilo VTV za snemanje oddaje Miš Maš. Avtorji najboljših izdelkov bodo svoje delo predstavili tudi na televiziji. Snemanje bo jutri, v petek, 5. 6. 2015, ob 15. uri v studiu VTV. Snemanja se bodo udeležili Matic Ravnikar, Tjaš Paradiž in Aneja Štrigl. Oddaja bo na sporedu ob 18. uri.

Mentorica: Anica Pudgar

(Skupno 55 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v EKO akcije, Informacije o aktivnostih, Natečaji, Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.