Posamično državno finale v atletiki

Četrtek, 4. 6. 2015, Koper. 2., 4. in 12. mesto v državi.

Z dobrim rezultatom na področnem tekmovanju v atletiki posamično, so si 3 naši učenci priborili pravico nastopa na državnem finalu, ki je bilo 4. junija v Kopru v Športnem parku Bonifika. V finalu se pomeri po 20 najboljših učenk in učencev v državi, v posamezni atletski disciplini. Neli GORŠEK je osvojila odlično 2. mesto v državi in srebrno medaljo v skoku v višino in postavila nov šolski rekord s preskočenimi 147 cm. Tudi Maja TAJNIK je postavila nov šolski rekord v suvanju krogle, sunila jo je neverjetnih 11.46 m in osvojila 4. mesto v državi. Tomaž TURINEK je osvojil 12. mesto v teku na 60 m.

Udeležijo se ga področni zmagovalci Tomaž Turinek, Neli Goršek, Maja Tajnik ter Tina Rotnik in Tina Lihteneker.

Aktiv športnih  pedagogov

(Skupno 40 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Atletika. Zaznamek za trajno povezavo.