ND 3. r. – Živalski vrt

Ponedeljek, 1. 6. 2015, Ljubljana.

Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj                                                                                           Šoštanj, 21. 5. 2015

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

 

Spoštovani starši!

V ponedeljek, 1. 6. 2015, gremo v Ljubljano v ŽIVALSKI VRT. Učenci morajo biti primerno oblečeni in obuti za hojo in igre v naravi, zaščiteni naj bodo proti soncu in klopom, s seboj morajo imeti malico in pijačo, saj ta dan v šoli ne bomo imeli malice in kosila. Učenci lahko imajo manjšo vsoto denarja za kakšen sladoled ali spominček.

Cena prevoza je 9 EUR, vstopnina pa znaša 5 EUR. Učenci naj točen znesek 14 EUR prinesejo do četrtka, 28. 5. 2015.

Učenci pridejo v šolo ob 7. 45, iz Ljubljane pa se vračamo okoli 15. ure. PROSIMO, da pričakate svoje otroke, v oddelku podaljšanega bivanja lahko ostanejo le tisti, ki so tudi ostale dni v OPB-ju po 15. uri.

Razredničarka

(Skupno 89 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.