Otvoritev 47. državne razstave Likovni svet otrok

Katalog 47. razstave Likovni svet otrok 2015

Četrtek, 14. 5. 2015, ob 16.30 v avli šole.

Vabilo na otvoritev 2015

VABILO NA OTVORITEV 47. RAZSTAVE

Spoštovani!

Leto je naokoli, spomladansko sonce nas je že pošteno ogrelo in prebudilo iz zimske zaspanosti. Dnevi so daljši, sončni, bolj prijazni in tako svet postaja lepši. Kako to lepoto opazijo in doživljajo najmlajši, nam bo razkrila letošnja že 47. razstava Likovni svet otrok. Komisija je opravila svoje delo, izbrani likovni izdelki so razstavljeni in ponovno krasijo hodnike naše šole. Učenci in njihovi mentorji nas ponovno presenečajo z zanimivimi likovnimi rešitvami, novimi idejami, pisanostjo.

Vabimo Vas na odprtje 47. Razstave Likovni svet otrok, ki bo v četrtek, 14. 5. 2015, ob 16.30 v avli šole.

Lep pozdrav!

mag. Majda Zaveršnik Puc, ravnateljica

(Skupno 364 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Informacije o Likovnem svetu otrok. Zaznamek za trajno povezavo.