Državno tekmovanje iz znanja kemije za Preglovo priznanje

Državnega tekmovanja, ki bo v soboto, 7. marca 2015, na OŠ Antona Aškerca Velenje,  se bodo udeležili naslednji učenci: Tjaša Srotič, Teja Ružič, Anamarija Mežnar, Hana Marija Žibert, Metod Mazej in Eva Ledinek.

Želimo jim uspešne priprave in še uspešnejše reševanje nalog.

7. marca 2015 je potekalo državno tekmovanje iz znanja kemije za srebrno in zlato Preglovo priznanje na OŠ Antona Aškerca v Velenju. Tekmovanja so se udeležili tudi učenci naše šole in dosegli odlične rezultate.

Srebrno Preglovo priznanje je osvojila TJAŠA SROTIČ.

Zlato Preglovo priznanje pa: ANAMARIJA MEŽNAR,

                                               HANA MARIJA ŽIBERT,

                                             METOD MAZEJ.

Za dosežen uspeh jim ČESTITAMO.

Mentorica: Marica Rožič

(Skupno 39 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.