16. državno tekmovanje Zdrav dih za navdih

Učenci so prispevke morali oddati do 30. 1. 2015.

Društvo pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije je organiziralo v šolskem letu 2014/2015 že 16. državno tekmovanje »Zdrav dih za navdih«. Temi letošnjega tekmovanja sta bili: Telesna pripravljenost in šport za zdravje in Pljučna tuberkuloza nekoč in danes.

Na tekmovanje so se prijavili tudi učenci naše šole z različnimi prispevki: pesmi, spisi, intervjuji z bolnikom ali zdravnikom, risbe, plakati, video predstavitve, likovni izdelki, raziskovalne naloge.

Sodelujoči učenci:

7. r.: Florijan Plešnik, Zala Kavšak, Ana Medved, Lidija Podvratnik, Neja Skorenšek, Pia Brusnjak, Ela Medved, Lana Lucija Tajnik, Aja Gavez, Nuša Zajc, Blaž Mežnar, Lea Balant, Tim Jevšenak, Jure Kotnik, Žan Lenko, Anja Čepelnik, Aleš Prosenjak, Pia Slamek, Lucija Menih, Neli Goršek, Brina Krejan

8. r.: Nika Drev, Katja Brvar, Mihajela Repas, Ajda Ovčar, Maruša Zajc, Neja Dobelšek, Ajda Lebar, Hana Marija Žibert, Tea Ružič, Eva Ledinek, Nuša Meh, Laura-Lina Konec, Metod Mazej, Adrijan D. Poprijan, Maša Petkovnik, Pika Kretič, Lara Lesjak, Lara Stropnik

9. r.: Nika Krošel, Monika Majerič, Aldin Hankić, Aljoša Skledar, Vid Urbanc, Eric Zager, Vid Ojsteršek, Lara Acman, Pika Potočnik, Anja Mazej, Tajda Robida, Nina Koren, Nina Kotnik, Luka Zajc, Matija Kugonič, Leon Volk

Prispevke so morali oddati do 30. 1. 2015. Zaključna prireditev s podelitvijo odličij bo 16. 5. 2015 na Srednji zdravstveni šoli v Ljubljani.

Mentorica: Danica Švarc

(Skupno 57 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Natečaji, Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.