Regijsko tekmovanje Mladina in gore

V soboto, 8. 11. 2014, je bilo na naši šoli regijsko tekmovanje Mladina in gore. Tekmovalo je 25 ekip, med njimi tudi dve z naše šole. Ekipo Lisičke so zastopale šestošolke: Sinja Kortnik, Kaja Borovšek, Neža Menih Dokl in Lara Lah. Osvojile so 14. mesto in le za las zgrešile uvrstitev na državno tekmovanje. V ekipi Lisičja banda pa so tekmovali osmošolci: Andraž Sovič, Tilen Apatič, Mitja Mesarič in Aleš Čujež. Fantje so bolj sledili pregovoru: Važno je sodelovati … in Kekčevi pesmi Dobra volja je najbolja, zato z rezultatom niso bili najbolj zadovoljni. Bo pa drugo leto bolje.

026-08_11_2014

Mentorici: Danica Švarc in Jožica Andrejc

(Skupno 309 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Novice, Planinci, Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.