Obvestilo staršem

Spoštovani starši!

Kot že veste, nam zakonodaja omogoča, da  lahko del premalo plačane dohodnine med letom  namenimo raznim registriranim društvom, za katere se odločimo sami, in sicer v višini 0,5 % zneska.

Naša šola že vrsto let sodeluje z Društvom za boljši svet. (Več o društvu lahko preberete v prilogi.)

Lani smo od njih prejeli vabilo, da bi 0,5-odstotni delež od dohodnine namenili njim in bi od tega imeli tudi učenci naše šole določene koristi.(priloga)

Do sedaj se je 20 staršev in učiteljev za to odločilo in tako smo prejeli na račun Šolskega sklada  45 €, imamo pa še 60 € v dobrem za eno od predstav, ki jih društvo pripravlja za šole. Tako bo vsako leto, dokler bomo ta del dohodnine namenjali temu društvu.

Zato vas tudi mi vabimo, da se odločite nameniti 0,5 % premalo plačane dohodnine Društvu za boljši svet, še posebej, če  je še niste namenili nikomur.

Hvala za sodelovanje in lep pozdrav!

Priloga: Zahteva za namenitev dela dohodnine za donacije

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.