Termini za ŠZZ in ŠSP (Trije kralji)

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bomo aktivnosti na Treh kraljih (ŠSP – 9. razred), za katere je prijavljen vaš otrok izvedli prvi vikend v septembru, ( 5.9.-7.9.2014). Zato vas prosimo, da zadnji obrok poravnate do srede, 3. 9. 2014.

Obveščamo vas, da bomo aktivnosti na Treh kraljih (ŠZZ – 8. razred), za katere je prijavljen vaš otrok izvedli drugi vikend v septembru, ( 12.9.-14.9.2014). Zato vas prosimo, da zadnji obrok poravnate do srede, 3. 9. 2014.

V primeru neugodnih vremenskih razmer vas bomo o morebitnih spremembah danih terminov pravočasno obvestili preko spletne strani, otroke pa preko šolskega radia.

Lep pozdrav!

                                                                                                                                             Ravnateljica:

Mag. Majda ZaveršnikPuc, l.r

(Skupno 30 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.