3. r. in POŠ v ZOO

Spoštovani starši!

V ponedeljek, 2. 6. 2014 gremo vsi tretješolci in vsi razredi podružnic v  Ljubljano v  ŽIVALSKI VRTUčenci morajo biti primerno oblečeni in obuti za hojo in igre v naravi, zaščiteni naj bodo proti soncu in klopom, s seboj morajo imeti malico in pijačo, saj ta dan v šoli ne bomo imeli malice in kosila. Učenci lahko imajo manjšo vsoto denarja za kakšen sladoled ali spominček.

Cena prevoza je 9 EUR, vstopnina pa znaša 5 EUR. Učenci naj točen znesek 14 EUR prinesejo do petka, 30. 5..

Učenci pridejo v šolo ob 7. 45, iz Ljubljane pa se vračamo okoli 15. ure. PROSIMO, da pričakate  svoje otroke, v oddelku podaljšanega bivanja lahko ostanejo le tisti, ki so tudi druge dni v OPB-ju po 15. uri.

Razredničarke

(Skupno 35 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.