ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA GEOGRAFIJE

V ponedeljek, 10. februarja 2014, je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja geografije. Tekmovalo je 24 devetošolcev in kar 11 jih je osvojilo bronasto priznanje. Ti učenci so Karmen Hudej, Žan Vodušek, Tamara Čujež, Katarina Grazer, Aljaž Jurič, Darja Berložnik, Lara Goršek, Simon Hudej, Gregor Klinc, Lara Krneža in Monika Videmšek. Čestitamo!

Regijskega tekmovanja, ki bo potekalo v sredo, 12. marca 2014 na OŠ Polzela, pa se bodo udeležili trije učenci, in sicer: Karmen Hudej, Žan Vodušek in Tamara Čujež. Vsem trem želimo uspešne priprave na pisno reševanje nalog in za orientacijo na terenu.

 

Zapisala Sabina Žnidar v imenu mentorice Jožice Razbornik Kukovičič 

(Skupno 53 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.